Frika

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Ema, 4 Nov 2002.

 1. Ema

  Ema Goddes

  Frika

  E ankthshme eshte,
  te kete nje tjeter ne bote,
  qe di te qaje per ty,
  fshehtesisht,
  sic di te qaj une

  <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

  [​IMG]
   
 2. Xytros

  Xytros Primus registratum

  Re: Frika

  <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 3. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  Mos u merzit...
  eshte e ankthshme,

  .... <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 4. Xytros

  Xytros Primus registratum

  Re: Frika

  une u zgjova me humor te mire......

  keshtu je gjithmone ti ema ? [​IMG]

  Xytros
   
 5. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  Po...
   
 6. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Frika

  e ankshme eshte te qaj dikush ne fshehtesi per ty,por s'eshte e ankshme te zbuloj nese qan njeri tjeter ne fshehtesi per ty sic qaj une...madje me lehteson faktin qe s'jam vetem une qe qaj <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 7. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: Frika

  Drogata che non 6 altro <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 8. durrsakja

  durrsakja Primus registratum

  Re: Frika

  Qava dikur per dike, e pas shume kohesh e kujtova si nje nga ato budallalleqet qe bejme e qeshim me pas!
  Sa bukur te qash, pastrohet shpirti thone! I meritofshin lotet tuaja! <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Frika

  Qe te qaj per ty duhet t'i meritosh lotet e mi, e une s'dua te te jap kaq rebdesi.S'e meriton dhe pike.
   
 10. luani

  luani Primus registratum

  Re: Frika

  po i meriton po vetem qaj ti kjo ka rendesi se qarja jote do ta beje te vuaj ate njeri?
   
 11. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Frika

  perche' <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 12. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  Kordele une them se dashuria eshte e vetmja ndjenje ne bote qe nuk i njeh meritat.
  Nuk duhet se na meritojne,nuk qahet se na meritojne,
  duhet...
  .........
  edhe kaq!

  P.s:Jona qeke shume e forte,mua s'me pelqen te ndaj as lotet.Jam shume posesive <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !
   
 13. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Frika

  eh kur te bjen ne kete bote per ti ndare keto lot ndaji...po ama dashurine mos e ndaj <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ajo do jete perhere me ty,aq here sa ti te jesh me te <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 14. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
  Thua ti,
  po c'thote dashuria...
   
 15. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  ...
   
 16. Xytros

  Xytros Primus registratum

  Re: Frika

  kush ka nje shami ? <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 17. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Frika

  kujdes se na mbyetet ne te tjereve qe nuk dime not! <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Frika

   
 19. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  Pse qajme?
  Ti mendon se qajme se dikush mertion lotet e mi?
  Lotet nuk i meriton subjekti dashuror,njeriu,lotet i meriton dashuria,frika,deshira per te patur dike qe s'e kemi...
  Dhe ne fund:Dhimbja-si themelues u unit(shiko temen te filozofia)-Ne dhimbje as nje macke s'dyshon ne unin e saj te pagabueshem.Dhe ne ate moment arrihet kulmi i egozimit...dhimbja ime,uni im...dashuria ime... <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !

  Nesje tema ishte per tjeter gje...
  jam qe jam po i dhuroj vetes nje lule... [​IMG]
   
 20. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   

Shpërndajeni këtë faqe