Frika

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Ema, 4 Nov 2002.

 1. hortensa

  hortensa Primus registratum

  Re: Frika

  bera gabim qe e lexova se po me vjen per te qare.
   
 2. sonida

  sonida Primus registratum

  Re: Frika

  u zhyta ne lote po njeri spo mi shikon lotet

  i dashur dhimbjet po me shkaktojne lote dhe me lotet e mi nje lume i tere u kriua
  i dashur mbylli syte gjoja je ne gjume dhe ec neper ate lume
  gjeje burimin e tije aty do gjejshe edhe dy sy qe po pikojne lote per dashuri [​IMG]
  wawawawawa sa trishetuar heme [​IMG] [​IMG]
   
 3. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Frika

  After a day with storm, the sun will shine [​IMG] [​IMG]
   
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  po,ka dale dielli sot! <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 5. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Frika

  ...ketu ka shi dhe trishtim ...por jo frike <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 6. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  O shpirt,sa te du un ty <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> !
   
 7. inah

  inah Primus registratum

  Re: Frika

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 8. Ema

  Ema Goddes

  Re: Frika

  O trendy mo qaj se te du ene ty! <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 9. genti

  genti Primus registratum

  Re: Frika

  E dini arsyen e loteve tuaj ju?
  Nje here doli dr.i njohur Flamur Topi ne TV dhe mbasi s`i kish mbetur me ndonje meterjal per te biseduar hapi nje teme ku thuhej se sa te dobishem jane lotet per syrin e njeriut,dhe djemve u ra menjehere ne sy nje gje te tille dhe ja rezultati: [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 10. genti

  genti Primus registratum

  Re: Frika

  O Trendi,po pse mo,qajne burrat? [​IMG]
   
 11. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Frika

  Frika me e tmerrshme eshte te qash per dike qe si meriton lotet e tu, mosmirenjohja ose qofte dhe akti se te kuptojne por ne te vertet sduan tja dine me sjell frike..
  Sdua te lengoj per dike qe ska bere gjene me te vogel per ekzistencen time, dhe mosdituria se eshte dikush qe mund ti doje sa gjithe bota sjell ndjenja te furishme qe shkaktojne dhimbje pa fund...
  Kam frike se kjo gjendje mund ti shkaktoj kujdo zgjidhje momentale qe do kene nje impakt shume te madh ne jeten e tyre... <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
   
 12. inah

  inah Primus registratum

  Re: Frika

  <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tani po nuk qaj me <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 13. inah

  inah Primus registratum

  Re: Frika

  po pse mo xhino burre jam une e?
   
 14. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Frika

  Nuk duhet perkufizuar pyetja ashtu, por duhet thene sa shpesh qajne njerezit , perfshi burra e gra.... te qash eshte njerezore.. sjemi prej druri as prej shkembi, kemi ndjenja ....
   
 15. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Frika

  <span style="font-style: italic">Mos ia myt kot me kot.Tema eshte ndryshe nga ajo qe e shtjellon ti.Behuni serioze.</span>
   
 16. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Mua me ze frika kur mendoj se ai qendron me dike tjeter dhe te tradheton
  te betohet per dashuri te perjetshme.Kur nga ana tjeter i dhuron puthje dhe ledhatime armikes time,me vjen inat nga vetja ime qe jam shume naive qe u tregova e sinqerte dhe vuaj per te,me ze frika kur e di se jam lenduar dhe vuaj per ate tradhetar dhe kusheriren time(armikja e tanishme).
   
 17. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Besoj se ekziston vetem nje frike.Te pakten per mua.
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mendoj se te gjithe kemi frike nga FRIKA. Nje frike qe te ka bere frike nje kohe, s'te ben me nje kohe tjeter dhe, nje frike qe s'te ka bere frike, fillon e te ben, nje kohe...
  Frika se mos e humbet duhet te jete nje frike qe s'te ndahet asnjehere...
   

Shpërndajeni këtë faqe