Futjakot

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 15 Feb 2016.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  I Miss U Summer! Cit :(
  10805735_1337508082941387_9161640968337914339_n.jpg
   
  Albo4Ever likes this.
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Pasojat E 14 Shkurtit. Keshtu Eshte Kur Nuk I Bene Nje Dhurat Gruas.
  12734057_1337712806254248_4278879678749972080_n.jpg
   
  Albo4Ever likes this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Kur Del Ne Takimin E Pare Me Nje Djale.
  12745993_1338836369475225_3071711397267040272_n.png
   
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Mjerë Prindërit! E Rrit Djalin Me Sakrifica Dhe Ai Të Mbaron Salcën.
  12814600_1348912238467638_341644637408355549_n.jpg
   
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 7. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "The concept of global warming was created by and for the Chinese in order to make U.S. manufacturing non-competitive." - President Donald J Trump

  "Ideja e ngrohjes globale u krijua nga dhe per kinezet me qellim qe te bejne prodhimin amerikan jo-kompetitiv." -- Presidenti Donald Trump
   
 8. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Merr presidenti i SHBA-s ne telefon (normalisht nuk eshte ai vete qe kryen kete pune POR ate dite ishte e domosdoshme) dhe kerkon t'i dergohet nje filxhan kafeje.

  Ik e pirdhu i thoti zeri nga ana tjeter e telefonit.
  E di ti kush jam une, thote presidenti. Jam Bosi i Madh!
  Po ti e di kush jam une? i pergjigjet zeri.
  Jo.
  Epo te me hac kaken!

  Si mund te kapercesh nje fyerje te tille nga njerez te pafytyra.


  Une per vete do beja nje good deal me kapon e te gjithe te pafytyreve, me teper per arsye te kuptimit te perspektives se tij dhe me teper per arsye te faktit qe ai u vra nga vete «krijesat» e tij (ne nga anet tona e kemi hierarkine te padiskutueshme) dhe gjithe lamasheve qe shtohen si kerpudhat pas shiut do t'ua tregoja vendin e duhur ne kohen e duhur.
   

Shpërndajeni këtë faqe