gabon flori JO TE GJITHA GOCAT E DUAN TALLAVAN

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga kafka mister, 25 Nov 2011.

 1. kafka mister

  kafka mister Forumium praecox

  PREFERENCAT JANE TE NDARA JO NE GJINI POR NE NJERI
   
  Hank likes this.
 2. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  As mua nuk me pelqen kjo gjini,dhe as nuk i ndegjoj kenget e tij,por tekstet e kengeve te tjera i ben te bukura.
   

Shpërndajeni këtë faqe