Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga disku, 19 Sep 2003.

 1. disku

  disku UNI

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 2. Guest

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Kjo e imja nuk duket dhe aq mire po hajt me ca ti besh :rolleyes:

  Personalisht vdes per Tatto bardh e zi , mundesisht te jen kafka , gjarperinj dragonj etc ..
  [​IMG]
   
 3. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  sikur te kisha guximin te beja nje te vogel tek kyçi kembes :shrug:
   
 4. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]
   
 5. xhaxhi_eli

  xhaxhi_eli Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Majmun
  [​IMG]
   
 6. disku

  disku UNI

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Si gjymtyret e ksaj ktu deshe me thon :wub:
  [​IMG]
   
 7. olti

  olti Neo

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Per mua shume shume seksi dhe ndjelles jane tatuazhet qe ndodhen ne fund te kurrizit e qe shkojne drejte poshte ne bytht. Pastaj dhe ato te vegjlit afer kerthizes. Te tjeret jane thjeshte tatuazhe dhe varet nga secili per t'i vleresuar.
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  I have the same problem, dmth the same dileme :shrug:
   
 9. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Ato tatuazhet qe ka postu Unicorni ne faqe te pare (po pertoj ti ripostoj edhe nje here) duken me teper si afreske,jo si tatuazhe.

  Bashkohem me mendimin e 'Neo-s'!!
   
 10. disku

  disku UNI

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Suam ato i mora si mjete informative me shume per te demonstruar. Personalisht jam per nji tattoo te vogel edhe komplet bardh e zi....
  Per femrat jam dakort me neon ai tatuazhi tek rrenza e bitheve ose tek fundi belit eshte shume sexy. :wub:
   
 11. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Me kete na konfirmove terthorazi qe nuk ke muskuj ne shpatull /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. jack owar II

  jack owar II Primus registratum

 13. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Tatuazhi i vetem qe une do bej do jete ose ky [​IMG] ose ndonje flutur /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Ky [​IMG] osht ma i bukur se flutra thom una /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]

  Si kjo psh /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]


  ose kjo /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]

  Shume e bukur, madje edhe ngjyrat..
   
 18. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Parakrahu dhemb, kyci i kembes dhemb qamet, gjoksi te meshkujt po ashtu..

  Po ke femrat nuk dhem e?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]

  Shume e thjeshte dhe e lakmuar per ngjyrat /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 20. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]

  E bukur /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe