Garda vjeter ...

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga vampo, 5 Dec 2018.

  1. vampo

    vampo Sa`Femra`Kot`Ka`Chati

    Sa kohe pa hyre ne forum. Te fundit e kisha ne 3 nentor 2014 nderkohe qe rregjistuar jam qe ne vitin 2004. Shume kujtime nga ky forum dhe chati. Nuk e kam iden kush vazhdon akoma nga "garda vjeter" po doja ti pershendesja te gjithe. Albformi dhe Chati para 14 -15 viteve ka qene nje risi, nuk kishte as facebook, as instagram, ishte nje server qe bashkonte shume shqiptare ane e mbane botes. Nese ka ndonje qe eshte akoma e pershendes , kurse ju te rinjve :D shijojeni !!
     
    SmS likes this.

Shpërndajeni këtë faqe