Genjeshtrat qe i thua vetes!

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Ema, 29 Mar 2004.

 1. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  O Diku....
   
 2. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  :D

  I Do!

  dhe prifti tha: dhenderri mund te puthi nusen :hidhu: Te genjesh veten eshte te ngopesh me luge te zbrazur

  P.s Uni, ca ke ti mer daj kur se kom as un problem te hyn gje ne qese ty :D
   
 3. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Ja ku e ke fajtorin Uno! Sa here i them , hec e bejme... s`do. Kur s`do robi s`do. :D Me zor s`bohet. :D
  P.S: Te fala shokut tend nga shkodra. ;)
   
 4. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  te me kishe thene ti mua un do kisha ardh me gjith Unin po deshe :D Nuk e ke ven re qe spo gjej me veten time ne forum po i jam kushtuar kombit? Pse? vetem prej teje. Pastaj i kam thene mamase pa mbaruar shkolle mos prit nuse ne shpi per hyzmet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Po ne ate shkolle qe je tu bo , te paska shpetu pa lexu ajo " Deklarata nderkombetare e te drejtave te gruas" ty?! Hik shpejt ene lexoje , si per vete si per mamin... :p :D
   
 6. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Pse mi edhe ty te ze dallga e? Pa pa pa sa gjona te perbashkme qe kemi!

  Do dalim nga oqeani do vejm komet ne toke se keshtu nuk kena gjo ne terezi ;)
   
 7. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  isha tuj rrejt veten je apo s'je ti ;) :kiss:
   
 8. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Genjeshtrat qe i thua vetes!

  ...qe ja dal dy femrave që ç'ke me të.
   
 9. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Qyqa do thot mami, o tkeqen nona mo na ngataroo em ksi deklaratashs se mir un po dhe yt at do i dor per hyzmet /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ska problem jo se po e pam ngusht muhabetin sja pertoj as kollovarit :lol:

  Kto deklarata qe permen ti mi zemer jane si komplimenta per femren, letra pa dhembe, nuk "confer rights" dhe as jane "directly effective". Po nje gje eshte e qarte ama qe ju keni qef te genjeni veten me justifikime dhe nuk ka rendesi sa pine uje keto justifikime. rendesi ka qe ju te keni nje justifikim. Sa na shkojn e per shtat kto neve :kiss:
   
 10. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  edhe kur genjejme te tjeret genjejme veten :shrug:
   
 11. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Sa ti acaron nervat ti Diku... :mad:
  Ate hyzmetin ku e ke pa ti?! Meqe s`ja perton kollovarit, mos ja perto as sherbetores te shpia. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Sa per "rights" , ishte kot /pf/images/graemlins/tongue.gif se une te miat nuk pres te mi aprovojne komisionet ... /pf/images/graemlins/wink.gif

  P.S: Ku e kishim muhabetin se u ngaterruam keq me duket... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  unaaaa? tja pertoj sherbetores, huh...

  im screamin my head off In Silence, please take a look at me, listen to me, take me back my baby but its like you doin your best to ignore me and then I go to the zoo to feed the lonely rabit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s nervat acarohen nga ferkimi i tepert po se mos me the stop ti :lol:
   
 13. elenisa

  elenisa Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  qe sot do bej fiskulture /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Ja kur fillo e ben keshtu pfffff.... :tipsy:
  Une s`munohem me te injoru fare me thone te drejten. Nuk e shef qe mbeta prapa teje. Edhe ne enderr ke fillu me me dale e po e bej gjumin copa copa. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  fli ti fli, un kam kohe qe sfle me /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  Njoni duhet te beje roje naten... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

  You are the best looking guy I have ever seen! :thumbsup:
   
 18. Aki

  Aki Paint It Black

  Do e bej neser :D
   
  joetisti_ and Dreamer like this.
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Edhe une si ti :D
   
 20. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahhaha, e kemi nga shenja thua? :p
   

Shpërndajeni këtë faqe