Genjeshtrat qe i thua vetes!

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Ema, 29 Mar 2004.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  he se do ta dashurosh ne boten tjeter
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Do behet me mire
   
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Qe një ditë do jesh e fortë per 10 sec :D
   
  Mystique likes this.
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahhahaha e forte kjo :p

  Hmmmmm qe do e mbaj mendimin ne vete e sdo e them cdo gje qe e mendoj :p
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sa i mire qe je
   
  Dreamer and Balahk like this.
 6. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Ai me do mua :(
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'ka gje qe nuk ndodhi, do te jete per nje jete tjeter (here tjeter ***)
   
 8. klea

  klea Ad Maiora

  Je shuuume e "embel" dhe me shuume takt...ndonjehere(gjithmone:D:D)je pak fare ironike ...merzitet bota po do iu kaloje :p:p
   
  Dreamer likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'e genjej shume, por kur e genjej eshte sa per te gjitha heret.
   
 10. Pupa_Jojo

  Pupa_Jojo Forumium praecox

  Ai tka xhan ty.
   
  joetisti_ likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Une ne ora 2: Do filloi te mesoje ne 2:30 Une ne ora 2:30 : Do filloi te mesoje ne 3 Une ne ora 3: Do filloi te mesoje ne 3:15 Une ne ora 10: U be shume vone! S'kam koncentrim tani ! Per nje jave rrjesht kjo... : -)
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do te behet deti kos...
  dhe une kam te drejte qe e fsheh nje luge gjithmone, qe mos te me gjeje kjo ngjarje pa te...
   
 13. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Nuk te mendoj aspak!
   
  TinkerBell and joetisti_ like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Do te kete patur arsye pse nuk erdhi. Mbase kishte lare breket dhe s'kishte cfare te vishte...
   
  MrCool likes this.
 15. Frank

  Frank Forumium maestatis

  He dhe sot se pastaj ska me :p
   

Shpërndajeni këtë faqe