Kosova Gezuar festat nga Prishtina

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga menileek, 30 Dec 2015.

 1. menileek

  menileek Primus registratum

  Shikoni se si eshte dekoruar kryeqyteti i Kosoves, per ju te cilet jeni me large
   
  e panjohura, gurax and Dreamer like this.
 2. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Edhe me bukur do ishte sikur t'i begatonin sofrat e skamnorve.....

  Ju me sofer stermbushur
  Ju lutem t'a pergjysmoni
  Atyre qe sofren e kane bosh
  Uroj qe te u plotsoni....[​IMG]


  Urime per te gjithe.....
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nje VARREZE ARTIFICIALE e krijuar nga <miqte>.
  Govna komb...mislim

  Jebem ti MAJKU.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Motna ne vllazen....po bajn akuza te renda ruset.
  Zwischen 2000 und 2010 seien bis zu 40 Milliarden Dollar in die Region geflossen. Ein Teil dieser Gelder sei eben für die Unterstützung jener verwendet worden, die heute unter der Daesh-Flagge kämpfen.
  Mindestens 500 Veteranen der ehemaligen Kosovo-Befreiungsarmee – der UÇK – seien derzeit für Daesh im Einsatz.
  313572133.jpg
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Aktori kritikon koncertin festiv në Prishtinë: Turp e marre!

  Ndër aktivitetet e shumta që janë organizuar në nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, qytetarët këtë datë janë duke festuar edhe në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

  Në këtë koncert po performojë emra të njohur të estradës, që janë të rrymës R&B.

  Ky koncert i cili është organizuar nga Qeveria e Kosovës dhe i cili po shfaqet në Radio Televizionin e Kosovës, nuk po i pëlqen aspak aktorit dhe politikanit, Kushtrim Sheremetit.

  Sheremeti përmes një statusi në llogarinë Facebook ka kritikuar koncertin festiv, teksa ka thënë se kjo është Turp dhe Marre!

  Ky është statusi i tij

  “Koncerti ne qender te Prishtines organizuar me taksa tona nga Qeveria e duke u transmetuar live nga RTKja, per 11 vjetorin e pavaresise… kenget po thojne: “C’mom bitch…” “Ta q.. nonen” “Ma han, ta ha” “ta jepi s’ta jepi” “Ta mastur… nonen” etj etj

  Turp e marre!”.

  Ndryshe, në këtë koncert po performojnë Dafina Zeqiri, Gjiko, Mc Kresha, Lumi B, Lluni, Dj Dagz, Fuego dhe Rina Balaj.

  MË: 17 SHKURT 2019 NË ORA: 23:07.

  Shenimi IM.....kane turp ne marre .....qlirimtaret?????????????????

  HIQ-pergjigja.  AproPO....tash 400.000 covjece jane nen nivelin zyrtar te varferise ne troje,kraljave sja u nin.

  Ose nje pyetje.....qfar eshte prostitucioni mental????????????????????

  Ju nap 10 euro,NATYRISHT ska falas.

  Tungi.
   

Shpërndajeni këtë faqe