GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga regele, 22 Dec 2005.

 1. regele

  regele Forumium maestatis

  GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  U uroj te gjithe albforumistave:

  GEZUAR KRISHTLINDJET
  dhe
  VITIN E RI!

  Qofte 2006, viti me i mbare i jetes suaj dhe me plot gezime, fat e lumturi!

  Tjetri...:)
   
 2. shkodranlover

  shkodranlover Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Thank you reggy.
  Te lumte goja.
   
 3. pitinusha

  pitinusha Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  edhe un ju uroj gezuar festat ty regele shkodranlover se jena patriot jo per gja por ju uroj edhe te gjith albforumistave te tjere.Qofte ky vit i mbushur plot me surpriza te bukura per ju

  shnet e pare /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 4. Dardanus

  Dardanus Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  GEZUAR TE GJITHVE KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI, ME PLOT GEZIME, MIRESI, PAQE DHE SUKSESE NE JETE.

  GEZUAR GEZUAR GEZUAR
   
 5. shkodranlover

  shkodranlover Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  (Une falenderova por harrova me ba urimin /pf/images/graemlins/laugh.gif )

  Per shume vjet Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2006, shendet suksese dhe mbaresi dhe qofte nje vit sa me i mbare per te gjithe ju. I uroj shqiptareve kudo qe ndodhen te gjitha te mirat e botes.
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  eeeeeehhhhhhhh shkodranlover...gjera qe ndodhin /pf/images/graemlins/laugh.gif sidomos kur ke ca grame alkol ne gjak /pf/images/graemlins/lol.gif

  GEZUAR E PER SHUM VJET TE GJITHEVE,
  SHPRESOJ QE KY VIT 2006 TE JETE AKOMA ME I MBARE DHE ME ME FAT PER JU
  SHENDET, PARE, DASHURI, DHE GJITHSHKA TJETER JU DO ZEMRA <font color="red"> </font>
   
 7. Guest

  Post deleted by alinos
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  HAjt Gezuar ne Prej Meje t Gjithve qe njof ne m NJofin ...
   
 10. peson

  peson Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  [​IMG]
  <font color="red">Gezuar 2006 </font>
   
 11. Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Christmas is a time for love and fun,
  A time to reshape souls and roots and skies,
  A time to give your heart to everyone
  [​IMG]
  <font color="red"> </font> Gezuar 2006 te gjitheve..!!! /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 12. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  gezu gezu, kush do vij tfestoj me mu? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Gezuar te gjithve dhe kalofshi mrekulli me shoqerin dhe familjet tuaja!
   
 13. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Vij une vij une /pf/images/graemlins/rockband.gif

  [​IMG]
   
 14. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Pershumvjet Krishtlindjet te gjithe anetareve te af-se.

  Ju uroj te gjitha te mirat /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 15. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Gez gez ju du fort /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  [​IMG]


  gezuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar!!!
   
 17. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Gezuar te gjitheve dhe nga une
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  [​IMG]

  GeZuar Krishtlindjet e Vitin E Ri antare te Albforumit! Kalofshi festa sa me te gezueshme e prane njerezve qe doni! Befshi sa me shume qejf!
   
 19. Dani83

  Dani83 Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Gezua Krishtlindjen te gjithe shqiptareve ane e mbane botes /pf/images/graemlins/grin.gif

  "Me teper vllazeri e mbaresi na sjellte ky vit i ri" /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 20. Guest

  Post deleted by alinos
   

Shpërndajeni këtë faqe