Gezuar Pashket Ortodokse!

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga Kordelja, 26 Apr 2003.

 1. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Gezuar Pashket Ortodokse!

  Ju uroj te gjithe besimtareve te Krishtere Ortodokse:

  Gezuar Pashket!

  [​IMG]
   
 2. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar nga mot Gezuar! Paci nje festim sa me te gezuar dhe kuptimplote! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. TwEeTy

  TwEeTy Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar Pashket 'yvi'
  :kiss: Gezuar Pashket Ortodoks :wave:
   
 4. Guest

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Krishti u ringjall!

  gezuar te gjithe ortodokseve!
  kordele me duket se paske pashke! Uroj ti kalosh ne paqe|
   
 5. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  gezuar e per shume mot! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Gigo

  Gigo Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Krishti u ngjall! Gezuar e per shume vjet!
   
 7. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  haj gzuar! ...na ka mor molli me pa porten e kalas te ndricuar nga qirinjt.

  Nqs ka nai durrsak ktu qe ka i fotografi te tille, do ju isha shume mirnjohes ta vendosnit diku ne forum.
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Krishti u ngjall!
  Gezuar per shume vite...
   
 9. Emanuela

  Emanuela Forumium praecox

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  GEZUAR!
   
 10. renea

  renea Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar te gjitheve. NJe permbajtje te shkurter mbi pshket e keni dhe tek www.tepelena.com
  Gezuar
   
 11. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  gezuar juve dhe familjeve tuaja /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. *dhelpra*

  *dhelpra* Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Dhe Une I Uroj Te Gjithve Gezuar Pashket :thumbsup: Ciaoo
   
 13. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar te gjitheve dhe le te jete mbaresia shoqeruesi juaj me i afert. /pf/images/graemlins/smile.gif


  :wave: /pf/images/graemlins/smile.gif


  ------------------
  "Have I told you lately..."
   
 14. Eni_883

  Eni_883 Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar pershumvjet Pashket.

  Guraxo shkove ne kishe mbreme?? Ate turmen tende e pashe po ty jo apo ishe mcef ne mes te turmes e i digje floket robve /pf/images/graemlins/smile.gif :wave: xhan xhan u beme kohe pa pire kafe ne te dy si behet puna?? /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 15. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Isha dhe une me turmen time po do kesh pare momentin qe ngela pak mbrapa per te takuar nje turme tjeter /pf/images/graemlins/smile.gif Urimet e mira s'ja mbaj askujt une /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Do flasim se s'ben per kafen /pf/images/graemlins/smile.gif


  -----------------
  "Have I told you lately..."
   
 16. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  GEZUAR PASHKET DHE JU UROJ TE GJITHEVE MBARESI NE JETE.

  BERA DHE VEZET E KUQE GJITH QEJF SI PER TRADITE E NUK FITOVA, MA THYEN EDHE MAJEN EDHE TE MBRAPTEN :smash: AJO ASHLEY FITOI :mad:
  PO HELENEN E MUNDA :goofy:

  URIME URIME URIME

  :wave:
   
 17. ODISEA

  ODISEA Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  VERTETE U NGJALL!
  Per shume vjet gezuar /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. abs

  abs nuk e di...

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar /pf/images/graemlins/smile.gif

  :angel: :kiss:
  :wub:
   
 19. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  GEZUAR TE GJITHVE...
   
 20. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Gezuar Pashket Ortodokse!

  Gezuar te gjitheve edhe shendet e pare dhe lumturi. /pf/images/graemlins/smile.gif

  Mistreci [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe