Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Të gjithëve na ndodh që të nevrikosemi plot herë brenda ditës, qoftë edhe për gjëra shumë të vogla.
  Çfarë u acaron ju ?

  Mua, më acaron tepër shumë kur dëgjoj muzikë me kufje, dhe dikush vazhdimisht insiston të bëj muhabet -.-
  Kur dua të flej gjumë dhe gjumi asesi të vij
  Kur pyes dikë për ndonjë gjë, dhe i duhet 1 orë të përgjigjjet!
  Dhe shumë gjëra të tjera..
  Po ju ?
   
  Missy, kacurrelsja... and Linux like this.
 2. Linux

  Linux think different

  Kur te thone erdha per 5min edhe vonohen 5 ore
   
  Missy, kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur rehatohem para Tv (që ndodh rrallë) , dhe sa përqëndrohem për të parë, buuuuum reklama -.-
   
  kacurrelsja... likes this.
 4. Linux

  Linux think different

  Kur te duhet celi urgjent edhe ske battery
   
  kacurrelsja... likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur shtrihem në krevat, gati për gjumë dhe fillon dhe vjen një mushkonjë -.- zhurmë më irrituese nuk ka !!!
   
  kacurrelsja... likes this.
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur fillo ndonje e te riperserit nai histori kjo sh acaruse e mbase e bej dhe vete gje e keqe te ritregosh historit
   
 7. Linux

  Linux think different

  Kur te ndalojn per rripin e sigurimit
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush të merr 10000 herë në celular, duke e ditur fare mirë që nuk do të flasësh!
  Çmendem!
   
  kacurrelsja... likes this.
 9. Linux

  Linux think different

  Kur fillojn te flasin per veten vazhdimisht edhe pse ti i njeh se kush jane
   
  kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur flas në celular, dhe fillojnë futen në muhabet tezja, halla, goca xhaxhit, komshia!!!
  E keni seriozisht ju -.-
   
  kacurrelsja... likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E paske fjalen per ish te dashurin hahaha
   
 12. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Dur dikush flet me nenkuptime a sa acaruse
   
  kacurrelsja... likes this.
 13. Linux

  Linux think different

  Kur tmarrin ne 3 te mjesit ntel, pa number lol
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Jo në fakt.
  E kam me këto, që të marrin në cel vetëm kur kanë ndonjë interes, kërkojnë ndonjë gjë.
   
  kacurrelsja... likes this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Pse kto tmorin 1000 her ne telefon clloj interesi esht ky
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur rri gjithë ditën në shtëpi...
   
  kacurrelsja... likes this.
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Tani përshembull, me provimet!
  Edhe njerëzit që i kisha harruar, fillojnë e kërkojnë libra, pyetje, e kështu!
   
  kacurrelsja... likes this.
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahahaha ok provimaxhije
   
  kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Me acarojn fotot e disa robve pa lidhje ne instagram, pa shije pa clas pa gusto
   
  Missy and TinkerBell like this.
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Bej ca miq e dil se do depresohesh
   

Shpërndajeni këtë faqe