Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. Linux

  Linux think different

  Blej nje Smart ti, se ngele ne busa
   
 2. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Ose kur të rrëzojnë përdhe,e pastaj të thonë më fal
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mezi kemi lekët për Bus :(
   
  Linux likes this.
 4. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Do blesh autobus?
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahaha, me gjithë pasagjerë madje :p
   
  guest17 likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush zgjat turinjtë nga celulari dhe ndjek çdo reagim timin, kur shkruaj ose shikoj ndonjë gjë!
   
 7. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Kur bëjnë dashuri me zë të lartë,sa i degjon tërë pallati
   
  MrCool likes this.
 8. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  kur thojne nuk do ulemi ke ai lokal se ka vetem katunar :bang:
   
  DarkBlonde, TinkerBell and MrCool like this.
 9. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Kur bëjnë zhurmë ata të katit sipër,sidomos kur lozin fëmijët me top e të duket se bie tavani..
   
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kur je duke pire kafe dhe te vjen dikush te pyet per gjera ne lidhje me punen.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 11. Missy

  Missy Forumium praecox

  Mua me acarojn floket kur nuk me binden Mi bejn nervat rrela rrela


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  TinkerBell likes this.
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Vështirë që binden flokët që paske ti Missy, qënkan wild :p por shumë të bukur ama.
   
  Missy likes this.
 13. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Kur ti fillon te tregosh nje storie qe te ndodhi sot me mendimin se personi para teje po te degjon dhe sa pret ndonje koment...ai/ajo thot" O sa me hahet nje burger"
   
  Linux and TinkerBell like this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush insiston keq, por keq fare ama që 1+1=3 -.-
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Edhe ti insisto qe 1+1=0 dhe jo vetem kaq por perfundoj me shifren zero biseda
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe