Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  O qenka kjo lopa sdi se si arrihet te komplimentohet kjo por kur them une qe ka tboj shija gusto e klasi
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sepse femra nuk është kurrë gabim :p
   
 3. Linux

  Linux think different

  GAY! LoL
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dëgjoj ndonjë muhabet, e koncentruar aty në max për 10 min, vjen radha jote të flasësh, të ndërpresin fjalën :mad:
   
 5. Linux

  Linux think different

  Kur te del gjumi qe ne 5 pikerisht ne ate dite qe je pushim
   
  TinkerBell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur hanë thonjtë!!!!
  Të paktën bëjeni kur jeni vetëm
   
 7. Linux

  Linux think different

  hahahahahahahahahhah that's me
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Tutjeeee :p
   
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  mos me prek nseder se kimi esht thjesh kukull me ajer .femer e shemtut moster neveri qe e bojm mhb e ksaj iher
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur te thon rrena edhe e din qe ti i kupto dhe prap vazhdojne
   
  TinkerBell likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mos u merakos Besmir, se edhe unë atë mendim kam :p
  Unë dhe plot të tjerë.
   
 12. Linux

  Linux think different

  Femrat hajd mo, se pranohet po qe tshajn çunat Kimin, ose duhet me qen gay ose duhet me qen prap gay se ska kuptim, ajo eshte si shpirt
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur ha darkë në Restaurant, dhe fillojnë e ngjyejnë bukën me sallatë!
  Unë ngrihem direkt!! Ikiiii
   
  Artin and Linux like this.
 14. Linux

  Linux think different

  hahahahahahahahahahhaha sa kam qesh, ashu tshijon me shume thone
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sa merakosem une jam i ndjeshem prandaj. :p
   
  TinkerBell likes this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ta shpifin pz!
  Pllaq plluq
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur i bin perher me i vrim se sdin ca me shpik tjeter
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur bëhem gati për të shetitur, dy orë para pasqyrës, e zbukuruar, e lyer në max, del jashtë, takohesh me një erë që.... flokët nga të gjitha anët, të ngjitur nga buzëkuqi :D
   
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ku jeton ti kshu qe fryka kaq shume
   
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur po shkruj ne tel ose po shof nai gjo e dikush don tme shperqendroj kerrcitje dhamesh
   

Shpërndajeni këtë faqe