Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Çdoherë kur ''rregullohemi'' shumë, ndodh kjo.
  S'ka të bëjë me vendin :p
   
  Linux likes this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ncuk vendi vendi po mbaje sekret kjo me acaron
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mysafirët e paftuar, që nuk u vjen ndër mend të ikin.
   
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur te kthejn prgj por ta lejn sms seen
   
 5. Linux

  Linux think different

  Kur sdi me gatu gjo tjeter perveç veze dhe patate
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur mbizotëron qetësia, në një shoqëri të madhe.
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Unë
   
 8. Linux

  Linux think different

  Na duhet nje kurs gatimi
   
  TinkerBell likes this.
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  kur mi zijn makaronat me sh se cduhet
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush ulur, luan vazhdimisht këmbën, dhe më bën dhe mua të lëviz!!!! -.-
   
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahahahahaha sa afer i rrin ktij personit ti
   
 12. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur nipi hedh topin ne tarac e daja duhet tboj spider manin
   
  TinkerBell likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Them në rastet si në bus, leksione, seminare, lokal :)
   
 14. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  I have Misophonia,so :/
   
  TinkerBell likes this.
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Jes jes ti me kto rastet e tua hahaha
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahaha :p
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Mos u zgerdhi se me acaron hahahaha
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kunjat te acarojn sh sidomos nga dikush i mistershem
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur më japin urdhëra :p
  E urrej!!!!
   
 20. Linux

  Linux think different

  Kur vesh bluzen mbrapsh
   
  DarkBlonde likes this.

Shpërndajeni këtë faqe