Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Je tek tema e acarimit permbaju temes
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Njerëzit që kujtojnë që flasin shumë normal, ndërsa kanë zërin si për Opera.
   
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Pse sju jep ide ktyre per te konkuruar tek albania got talent
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Janë standardi lart :p
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahahaha qenkan shpellar pra
   
  TinkerBell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur nuk lajnë duart, mbasi hajnë ushqimin, mbas tualetit!
  Dhe të zgjasin dorën pastaj! Gjë më të shpifur nuk ka
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur mendojne se ta hedhin
   
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Une acarohem edhe kur hane ne pjata te perbashketa.
  Ndonjehere ne Shqiperi, edhe ne restorante, vene nje pjate me sallate per te gjithe, e te gjithe duhet te ngulin pirunjte aty.

  Kurse ketu ku jam, shikoj ca te huaj nga vende te tjera qe hane ushqimin e njeri-tjetrit, kur jane dy vete. Ne fillim vendosin tasin e njerit ne mes dhe e hane me dy luge. Kur e mbarojne njerin tas, e hane edhe tjetrin me dy luge. Me sa kuptoj, kjo tregon afrimitet dhe shoqeri te madhe mes tyre.

  Por ka dhe nga ata qe pine uje nga nje shishe, duke e futur gryken e shishes në gojë.

  Nga gjera te tilla, kuptohen njerezit se sa kulture kane, e sa te zhvilluar jane.. :p
   
  Last edited: 21 Jun 2017
  TinkerBell likes this.
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  LOL me ndodh dhe mua...
   
  Linux likes this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Kur i ngjyejnë gishtat me pështymë, për të shfletuar më lehtë librin ose gazetën...
   
  TinkerBell likes this.
 11. Artin

  Artin Papirus rex

  Kur gogësijnë dhe nuk e vënë dorën para...
   
  Last edited: 21 Jun 2017
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kjo me shishen është tmerr!!! Blen ndonjë lëng, dhe të rrotullohen aty, derisa të fusin turinjtë dhe ato!
  Quhet pastërti në radhë të parë..
   
  Artin likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush loz me lugën e çajit, kafes! Më çmendin
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kur me pertypen duke folur me camcakize ne goje ,e perplasjen e buzeve duke ngrene
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Hahaha per ta mbajt mend ket
   
  TinkerBell likes this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur bëjnë muhabet lekësh! Kaq e bleva këtë, kaq shpenzova për atë, kaq pagova këtë!
  Ndodhesh shpesh në pozitë të keqe.
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Çdo gjë acaruese është :(
   
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Se ka dhe gjera qetesuese po nejse se duhet hapur tema qe ti cilesojme
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Shkurtesat gjatë të shkruajturit!
   
  Rimseb10 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe