Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Me acaron sh vetja se spara kam sh gjera qe me acarojne
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Flokët e palarë! Sa shikoj atë çik yndyrë që del, kam nauze!
   
 3. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kur perplasin turinjte duke ngrene, pllaq pllaq, sikur s'kane parë ushqim me sy.

  Kur je ne kafene me dike dhe ti flet me ze te ulet ose "normal" dhe tjetri ta kthen me ze te larte dhe te gjithe kthejne fytyren nga tavolina jote.
   
  TinkerBell likes this.
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Per ne qe nuk kuptojne nauze a esht llum
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur të vjen për të vjell
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ok sa her njav i lan ti floket
   
  TinkerBell likes this.
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Çorape të hedhur nëpër dhomë -.-
   
 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur me hapin deren e dhomes ne mgjes ai acarimi ne kulm
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  "Kushërinjtë" që jetojnë jashtë dhe vazhdimisht ankohen si nuk kanë lek, si nuk u mjafton asgjë :D
   
  MrCool likes this.
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ata qe e mbajne lugen e kafese ne goje
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush troket me padurim në derë! Prittt të paktën, se nuk i erdhi fundi botës!
   
 12. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur te thot plaka mos e harxho ujn e dushit qe tgjith. I lumtur per ket gjo qe sjam atje
   
  TinkerBell likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Femrat, që u drejtohen çunave me O vella -.-
   
  guest17 likes this.
 14. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur nai shok i nai kushuriri mthot o vllai ose dhe kushurini ik kur ma thot me i dialegt tiransish bababa se duroj
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur qeshin hehehe, hihihihi!
  E qeshura është hahahah!
   
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Jo po huhuhuhu hahahaha
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur ka plot vende bosh në bus, por dikush vendos të ulet afër teje!
  Të vjen të ikësh fare
   
 18. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Do jesh e bukur ti prandaj...
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nahhh, vetëm të të bezdisin me ndonjë muhabeti kot! Kaq duan
   
 20. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Ti edhe në forum i ke bërë të tërë per vete.te ishte autobus forumi,afër teje do uleshin!
   
  Linux and TinkerBell like this.

Shpërndajeni këtë faqe