Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kur pret radhe diku.. dhe vjen dikush futet si gango para teje.
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Lol hahaha, nuk është çdo gjë ashtu si duket :)
   
 3. Linux

  Linux think different

  Kur trazojne kafen, edhe pastaj lepijne lugen
   
 4. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Na thoj të paktën ça autobuzi merr..
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kufjet e ngatërruar :mad:
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahahaha
  Më pëlqen më shumë kur ulem vetëm, ndaj.... harroje :p
   
  guest17 likes this.
 7. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ata gangot qe ngrejne volumin ne max, me xhama te hapur dhe degjojne tallava :p
   
  TinkerBell and Linux like this.
 8. Linux

  Linux think different

  Femrat qe hecin me taka nplazh lol
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahah, ku ke parë kështu m'qafsh :p
   
 10. Linux

  Linux think different

  n'Durres ja dy here
   
  TinkerBell likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Njerëzit që flasin shumë ngadalë! Të vjen t'u nxjerrish fjalët një nga një,, jo që e kanë shprehi, thjesht s'din çfarë të thënë.
   
 12. Linux

  Linux think different

  Kur ai personazhi negativ ke filmi i ka drejtuar armen personazhit pozitiv , edhe flet bla bla bla, derisa te vi nje tjeter personazh pozitiv qe ta vrasi ate negativin.. ska sens lol
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ato adds reklama që dalin në YouTube! Kur të thotë edhe 5 4 3 2 1 skip :mad: :mad:
   
 14. Linux

  Linux think different

  Shkarko AdBlock per chrome/mozilla
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  I bllokon kjo ? Se të çmendin fare ato
   
 16. Linux

  Linux think different

  Çdo gje bllokon ajo xd
   
  TinkerBell likes this.
 17. MrCool

  MrCool Oldschool

  Mos harro ata qe lahen me breke te bardha :p
   
  TinkerBell and Linux like this.
 18. Linux

  Linux think different

  Hahahahahahhahahhaha big up
   
  MrCool likes this.
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahahahahaha
   
 20. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Injorantët që të japin mënd..
   
  TinkerBell and Linux like this.

Shpërndajeni këtë faqe