Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. Linux

  Linux think different

  Ato pjeshkat qe perdorin hashtags, #nofilter #nomakeup lol
   
  TinkerBell likes this.
 2. MrCool

  MrCool Oldschool

  lol @Linux

  I sheh ne insta thua ti alamet pjeshke, kur e takon ne rruge te shpifet.. si pule pazari :p
   
  TinkerBell likes this.
 3. Linux

  Linux think different

  me tlezetshme jan ato qe bejn foto only face, edhe kur i sheh pastaj sa nje kamion
   
  TinkerBell likes this.
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Komshinjtë, në orët e para të më mëngjesit, që bëjnë gara kush ka zërin më të lart :D
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Paske shpi private hehehe acarohu icik
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  :mad: :mad: :mad: :mad: mirë ?
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur je duke ngrënë për qejfin tënd, dhe dikush fillon dhe lëpin gishtrinjtë!!!
   
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kur te shkruajne ne 3:00 te mengjesit "Flen a?"
   
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kur dikush e egzagjeron nrm vazhdon e acarohesh
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahahaha, sa herë më ka ndodhur kjo
   
  MrCool likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 12. MrCool

  MrCool Oldschool

  Dhe kur u thua te nesermen C'ne qe me shkruan aq vone, ta kthen "e pash qe ishe online" :)
   
  TinkerBell likes this.
 13. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kur e pyet dike, a flet X gjuhe dhe ai ta kthen "Sa per t'u marre vesh" :p
   
 14. Linux

  Linux think different

  Kur te pysin, me mire ktu apo atje? hahahahahahaha
   
  MrCool likes this.
 15. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ai momenti kur paguan llogarine, dhe tjetri behet kurioz sa leke do nxjerresh nga xhepi :D
   
  TinkerBell and Linux like this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur je duke ngrënë, dhe dikush të pyet me kokëfortësi pyetje koti!
  Nuk më acaron fakti që bëhet muhabet përderisa ha, por që nuk flas dot me gojën plot!!
  Dhe në vend që të presi, të thotë a? a? a?
   
  MrCool likes this.
 17. Linux

  Linux think different

  Ata tipat/et qe shkruajn tek insta bio, noizy-otr, babastars, ledri, bow down to the king, bla bla vdekjeee
   
  TinkerBell likes this.
 18. MrCool

  MrCool Oldschool

  @TinkerBell mos harro qe ka dhe shtatanike ne dynja :p
   
  TinkerBell likes this.
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sa gjëra paska patur që na acarokan ne!
  Me lotttt :p
   
 20. MrCool

  MrCool Oldschool

  Teksa po shkruaja te miat, thash me vete obobo sa i keq jam

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe