Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga TinkerBell, 21 Jun 2017.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Njerëzit që bëjnë statuse në Fb, duke pirë kafe, ku e pin çdo ditë në lokalin e njëjtë, me shoqërin e njëjtë!
  Ku është qëllimi këtu ? Që përsërit veten ?!
   
  kacurrelsja... likes this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Lej kto te instastor duke nxjerr qershija luleshtrydhe kivi hahaha sh te smur si te babZit nxirri iher e boll jo perdit sikur me punu te pazari plakave
   
 3. MrCool

  MrCool Oldschool

  Po ata/ato qe e bejne statusin eating cofee and drinking salad??

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  TinkerBell likes this.
 4. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Kur është autobuzi plot,ka vetëm një vënd të lirë afër meje,dhe s'ulet njeri
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahahaha
  Unë kam një kushëri që bën kështu, ngaqë nuk kupton fare anglisht, dhe i ka me patjetër statuset :p
  Hapu dhe
   
  kacurrelsja... likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Çfarë halli paske dhe ti :p
  Mua kjo, kurrë nuk do më acaronte!
   
  kacurrelsja... likes this.
 7. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Zhurma e akrepave te sahatit natën kur vete për të fjetur..
   
  DarkBlonde and TinkerBell like this.
 8. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Kur dikush gërhet natën..
   
  DarkBlonde likes this.
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur kam fjalën në majë të gjuhës,dhe asesi të më kujtohet!
   
  DarkBlonde, kacurrelsja... and Linux like this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Kur ti je duke ecur rrugës në këmbë, e dikush pas teje, që ecën në të njëjtin hap me ty, fillon e flet në telefon me zë të lartë.
  Duhet ta ngadalësosh hapin e ta lësh ta kalojë para, se ndryshe do të bezdisë gjithë rrugën.
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dikush në pranin time, ha fara!
  Krccccc krcccc krccc -.-
   
  DarkBlonde and kacurrelsja... like this.
 12. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kur dikujt ja ke treguar nje muhabet dhe pas ca kohesh ai ta tregon te njejtin.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  guest17 likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gotat e pa larë mirë!!
   
  DarkBlonde likes this.
 14. Linux

  Linux think different

  Femrat ne timon!
   
  MrCool likes this.
 15. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Kur je me nxitim,dhe të gjithë semaforët të qëllojne të kuq
   
  TinkerBell likes this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur dua me patjetër të flej gjumë, si tani dhe asesi të më marri :mad: :mad:
   
  DarkBlonde likes this.
 17. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Kur je shtrire ne shtrat,gati per te fjetur dhe sa fillon te relaksohesh, miza tek veshi bzzzzzzzz
   
  TinkerBell likes this.
 18. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Të zuri gjumi më në fund?
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mezi :(
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur të shkelin këmbën në bus, por fort fare ama dhe nuk kërkon fare falje por kthen kokën! -.-
   

Shpërndajeni këtë faqe