Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga aldi79, 13 Feb 2003.

 1. aldi79

  aldi79 Primus registratum

  Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  fetkeqesisht mua tani nuk me kujtohen..prandaj kush mban mend ndonje ti japi dores,se na ka mar malli me lexu.. /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Rrumbullak Strumbullak,
  Kur e prek te ben me gjak.

  Gjeje kush eshte. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  manafera
   
 4. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Kush e di kush eshte kulmi i shpejtesise?
   
 5. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ngathesia /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  lol

  Po kulmi i te parit e dini kush eshte?
   
 7. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Te vraposh reth pallatit dhe te arish te shikosh kurrizin.

  Di dhe nje version tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Beno ai varjanti jot eshte: Me u rrotullu aq shpejt rreth nji trungu sa me prek b*** e tua. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Eshte dhe nji varjant tjeter: Me bo M*** n'kat peste dhe me e prit n'kat te pare. /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash:
   
 9. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Po kulmi i te parit e dini kush eshte?

  Kur ai i fundit, e parakalon /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ciao!
   
 10. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  APACHE, PER ATE VARIANT E KISHA FJALEN
   
 11. B.E.N

  B.E.N Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  NUK E GJETE. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  po kulmi i thatesires e dini kush eshte???
   
 13. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  ..mesa maj men un ishte me qene i afte qe nga vrima e celsit te shofesh b***en e nje zezaku ne erresire :eek: :rolleyes:
   
 14. Iness

  Iness Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Harrove nje detaj... Duhet te jesh edhe me syze dielli /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Embelsira /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Keni harruar nje detaj /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Duhet me par vrimen e by*** /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ne nje moll plot me fiq hypen dy hajdute. Hengren sa hengeren mana sa dradha mbeten? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Kam dhe nje tjeter!
  Kemi nje mullar me bar. Aty ne ishte lop e nje gomar. Kush e hengri barin i pari lopa apo gomari? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Kur te kujtohet njera te vijne te gjitha pastaj.
  Kemi nje tren me 12 vagona! Ne cdo vagon ka nga nje polic. Kush e di sa vjec ishte makinisti?

  P.s. Mos vdekshin kurr parodistet e Vlores :rockband: :rockband:
   
 20. Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Per te paren ngelen 4 kunguj /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Makinisti 40 vjec se e kam komshi /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kush eshte kulmi i durimit?
   

Shpërndajeni këtë faqe