Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga aldi79, 13 Feb 2003.

 1. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  e bo nkom mbase? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  ça çiçin eh? :eek: /pf/images/graemlins/laugh.gif

  sforcohu o trim.
   
 3. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Mund te kete shume arsye....me ca shpejtesie leviz ne te dyja rastet?

  I kam hy thelle me duket...


  Ka lidhje gje me murgeshat qe u permenden pak me pare??? :confused: /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 4. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  zakonisht eshte pergjigja me e thjeshte ajo qe nuk te bi ne men. zejeni se goca huj pedalo gjith kohes, pa ndalu e pa eksese te tilla.
   
 5. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  se kur vjen i kane vjedhe shalen e bicikletes!!
   
 6. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  veja prap shalen biçikletes se nuk e ke gjet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  vet e shpike gjeagjezen mo? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  me ca shpejtesie i dha bicikletes ajo? E ndaloi gjo kush gjate kthimit? Shtypi nanji mace rruges?
  Ho pra, shtjelloje icik me mire.

  Sidoqofte, une them se po te mos kishte te bente asnje variable tjeter, shkaku do ket qen se ne mengjes trupi eshte icik me i lehte. Gjate dites rendohemi pak (shume pak po mjaftueshem). Prandaj ne saje te peshes icik me te rende e beri rrugen per ca min. me shume. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s. kur do ma besh xhiron e dyte me bicikleten tate Perso?
   
 8. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  desha me ta nis me llafin "yllo" po hiç men'ja qe ti je drit'hona /pf/images/graemlins/smile.gif

  ajo goca e bo me avash rrugen e kthimit se e ka malore pranej /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ps: te dyten e kena bo lal, i bje e treta e ksaj rradhe do i jap mrapç biçikletes /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  S'do me kishte shku mendja kurre..
   
 10. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  nje gje e gjate rreth 17-19 cm, qe perdoret nga te dy sekset. rri ne pozicjon vertikal zakonisht i gatshem per tu perdorur sa here qe ka nevoje. ka nje tufe qimesh nga njera ane kurse nga tjetra eshte me siperfaqe te lemuar. vepron ne nje hapsire te mishte, te lagesht e te ngrohte. futet tek kjo hapsire me deshiren e perdorusve, here ngadale here shpejte sipas qejfit. ben levizje para-mbrapa shume e shume here dhe zhurma qe shkakton kjo levizje e njomesht njihet nga gjithkush. kur mbaron pune dhe terhiqet perfundimisht, mbrapa ka lene gjurme shkume, lengjesh te trashe e te bardhe te cilat kerkojne nje shpelarje te brendshme dhe te siperfaqes se ketij shkopi. mbasi gjithçka ka mbaruar, dhe lengjet kane kulluar ky shkop kthehet ne gjendjen e prehjes i gatshem per turnin e ardhshem. shpresa eshte qe te perdoret disa here ne dite, por per me se shumti perdoret vetem dy here gjate dites. ça eshte?
   
 11. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Un e di ne version proze te shkurter kte nazh:

  shkova u shtriva tek karrikja e tij e lekures...ai erdhi ....
  ma hapi gojen dhe me urdheroi ta mbaja hapur...Fillimisht e voziti derisa erdhi casti qe morri veglen e tij edhe ma futi ne goje...
  Ai e leviste veglen ne gojen time majtas djathtas lart edhe poshte...Ne fillim ndjeva nje dhimbje te lehte ..pastaj u mesova edhe ndenja qete derisa vegla e tij leshoi lengun e vet....me pas ai e nxorri veglen edhe me tha beeshty...

  Kjo ishte ekzperinca ime e pare tek DENTISTI. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ps : Ajo e jotja eshte per te ndalu kto pasoja /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  po e gjetet ket:

  pse kinezet i varrosin robt me sum perjashta? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Qe ti morrin krymat kur tkalben e ti bojn sup? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  ka te beje me nji mjet te pazevendeueshem per kinezet...e kemi importuar dhe ne qamet. me kellqe te forta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  intuita femerore /pf/images/graemlins/smile.gif ...jepi s'ja ke gjet folene leprit.

  Uno o rob thrash /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  qe t'parkojn biçikletat :lol:
   
 18. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ej bela ere :eek:

  Po mire mer me rrota perpjete i parkojn ata e? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  jau mban te shkoni ne kine? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Jo me biciklete iher kjo osht e sigurte /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe