GJEEGJEZA TE NDRYSHME

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga artan, 17 Dec 2002.

 1. artan

  artan Primus registratum

  GJEEGJEZA TE NDRYSHME

  SHKRUANI CA GJEEGJEZA NE QOFTE SE NUK PRITOMI. DHETE ZGEROJME FORUMIN EDHE ME NJE TEME TE RE.
  KERKOJ FALJE NE QOFTE SE KJO TEME KA EKZISTUAR ME PARE DHE UNE E KAM PERSERITE .PO JA FILLOJ UNE I PARI.

  1)DY CIKLISTA PO BENIN NJE NGARE. NJERI KISHTE BICIKLETE TE RE DHE TJETRI KISHTE BICIKLETE TE VJETER .CILI E FITON NGAREN? :tipsy: :confused: :eek:
   
 2. fine_boy

  fine_boy Primus registratum

  Re: GJEEGJEZA TE NDRYSHME

  as njoni as tjetri...."ngare" ktu qendron klecka!!
   
 3. Winx Flora

  Winx Flora Guest

  Rrumbullak Strumbullak 100 miza i ka nbark...(shalqiri)
  KUDO QE SHKON KA BISHT(gjilpera)
   
 4. Winx Flora

  Winx Flora Guest

  Re: GJEEGJEZA TE NDRYSHME

  Esht Dinake SJELL HILE:wub:
  Nje kuti Plot InXhi
   
 5. winx jersa

  winx jersa Guest

  ciklisti me biqiklete te re
   
 6. winx jersa

  winx jersa Guest

  rrumbullak strumbullak ka shtate 7 vrima rreth e qark.
   
 7. kejsi peza

  kejsi peza Primus registratum

  veshgjati i ngrehur koken si ftua kush me njeh mua
   
 8. kejsi peza

  kejsi peza Primus registratum

   
 9. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  eshte gomari.
   
 10. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kokrra ben kokrra fsheh,rri si kllocke permbi to fort i mban por nuk i ngroh.(Patatja).
   
 11. kejsi peza

  kejsi peza Primus registratum

  rreth e perqark me mish ne bark
   
 12. kejsi peza

  kejsi peza Primus registratum

  rreth e perqark me mish ne bark (unaza)
   
 13. kejsi peza

  kejsi peza Primus registratum

  pese cekan ngrene kalane (5 gishtat)
   
 14. kejsi peza

  kejsi peza Primus registratum

  5 cekane ngrene kalane *(5 gishtat)*
   
 15. mirjeta

  mirjeta Guest

   
 16. mirdita

  mirdita Papirus rex

  I lidh ikin,i zgjidh rrin(pumat)
   
 17. Endritt

  Endritt Guest

  Koka ?
   
 18. arber qoti

  arber qoti Guest

  rrumbullak strumbullak gjeth diten han dajak(topi)
   
 19. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Hahahahahahahaha
   
  mirdita likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Kush e ben e ben per ta shitur... Kush e blen nuk e perdor... Kush e perdor nuk e sheh. Ju ftoj ta gjeni!
   
  Hika1256 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe