gjeni figuren e fshehur ne 3d

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga dianausa, 23 Sep 2006.

 1. dianausa

  dianausa Primus registratum

  gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Nuk mea zuri syri kete loje ne forum.
  Shpresoj te argetohemi duke e lodh pak mendjen dhe syrin te gjejme se cfare eshte fshehur ne imazhin 3 dimensional.
  argetim te mbare
   
 2. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Rregullo ekranin ëre se t'del vetëm bardh e zi. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Lugat, miremroma. Po te kerkoja kudo /pf/images/graemlins/laugh.gif !
   
 4. antip

  antip Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  [​IMG]

  O Kondre figura shihet duke u perqendruar ne maximum dhe jo duke e pare drejperdrejt por sikur te po shihesh ne pasqyre. Perpiqu te gjesh imazhin tend te reflektuar ne ekran dhe ne figure do te te qartesohen.... 2 BIRRA !!!

  E gjeta diana???? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. dianausa

  dianausa Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  sakte tani te takon ty te vesh nje foto nese ke
   
 6. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  mutin, une nuk shoh asgje
  me ndihmoni pak
   
 7. antip

  antip Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Ta thashe pra duhet te perqendrohesh dhe te shohesh pertej figures. O Diana na vej ndonje tjeter se une nuk kam
   
 8. dianausa

  dianausa Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  ok
   
 9. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Tallin veglat dynjoja ktu e ne shqyjm syt me pa gjo.

  Lubo, s'lejohet me hy me 2 emra ktu /pf/images/graemlins/tonguee.gif.
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Lubo do te thy ne mes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. antip

  antip Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Nuk me thy ne mes ti se jom thy me kohe vet
  O Kondre ca 2 emra je tu thone ti mer! Nuk ke pa ndo1her figura 3d te fshehura???
  Une dhe jom duke e gjujt tjetren... /pf/images/graemlins/winkwink.gif
   
 12. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  po mi lal edhe dy anakonda tu bo sumo aty ke cepi /pf/images/graemlins/laugh.gif

  kjo logoja eshte ç'eshte: [​IMG]

  ça shifet ktu he.

  ps: se mos haperdaheni shum, ajo logoja e verdhe.
   
 13. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Nje njeri ne gjunj me nje top ne dore.Boh!
   
 14. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Nje njeri duke luajtur bowling ndoshta .? /pf/images/graemlins/shrug.gif

  [​IMG]
  Kane shume ngjashmeri pozicioni !..
   
 15. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Dy rob tu u tun lopthi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. MALINA

  MALINA Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  SHIKOJI DHE LLOJIN E ATLETEVE QE KA VESHUR

  E KE GJET,/pf/images/graemlins/angel.gif))
   
 17. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Pres Dutin un që ta konfirmoj
   
 18. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  E ke t'kot Kontre, hubme k'saj rradhe, e gjeta un /pf/images/graemlins/grin.gif

  Ke fakte qe t'hedhesh poshte supozimin tim .?
  Meqe ra llafi ene supozimi qe dhe ti s'ishte i keq , ene m'u n'fillim per ashtu m'shkoj men'ja. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  Shif lëvizjen e katrorit Kodi. Shkon nga e majta (e imazhit) në të djathtë. Në bouling me sa di un zhvendosja e forcave bëhet nga para mrapa (ose anasjelltas) e jo majtas-djathtas. Meqë imazhi jot është ballor i bie që të jetë versioni im.

  Sa i mir jom si detektiv /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. MALINA

  MALINA Primus registratum

  Re: gjeni figuren e fshehur ne 3d

  SI NJA DY SHISHE BIRRE PAK NE ANE, DUKEN
   

Shpërndajeni këtë faqe