Gjes, mirmbrema, naten...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Shega, 1 Aug 2003.

 1. Shega

  Shega Primus registratum

  Gjes, mirmbrema, naten...

  Per te gjithe ju sa here hyni e dilni beni nga nje pershendetje ne njerezve qe jemi ketu se na behet qefi:)

  un per vete ju them gjes atyre qe jane zgju... dhe endrra te bukura atre qe bejne akoma nani nani !!!

  :kiss: :kiss: :kiss:
   
 2. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Gjes, mirmbrema, naten...

  miredita :wave:
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Gjes, mirmbrema, naten...

  kjo teme ekziston tek thashethemi!!
  moderatoret tane eficente duhet ta mbyllin!
  sorry :shrug:
   
 4. Belinea

  Belinea Primus registratum

  Re: Gjes, mirmbrema, naten...

  po gjyna ...nje tem qe hapi shega do ja mbyllin ju /pf/images/graemlins/frown.gif
  Shege, te hene hap nonji te re
  " ste le i ligu te besh kasolle moj moter jo :tipsy: lol
   
 5. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Gjes, mirmbrema, naten...

  Shega, vertet ke emer te kendshem por kjo tema egziston tek Tashethemi me te njetin titull keshtu qe duhet ta mbyll
  faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe