gjisher&gjishe :)

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga hot, 18 Mar 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  gjisher&gjishe :)

  ejjjj keni gjishe edhe gjish en chat juve???!!! skeni!!! plasni!!! /pf/images/graemlins/tongue.gif hihihihi keni inat!!! una kam eeeeeee!!!!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. GaP

  GaP Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  mbese i fillove thashethemet tani ti per gjishin dhe gjishen??? sa interesante qe do ishte /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

  PS: kiss kiss mbese dhe rrofsh qe e hape kete teme /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  gjishe po gjisher si ti dhe gjishi skam pare najhere...1-sha ini qe te dy edhe besoj do qe interesante per popllin se jane kurioze te na tregonit pak per relacionin tuaj..se ia fillova ene una me fjale te mdhaja tashti edhe spo mar vesh cpo them.. :confused: me pak fjale ishalla na beni nej nipce tjeter /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. GaP

  GaP Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  ne lidhje me relacionin une do thoja NO COMMENT dhe poplli le te vdesi nga kurioziteti se asgje s'ka per te mesuar dhe sa per nipcen do thoja qe eshte nje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  hehehe nipcja ka mare nga gjishi dhe gjishja /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. GaP

  GaP Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  gjishes i ka ngja nga humori kurse per vesin e keq qe nuk zgjohet deri ne 3 te drekes i ka ngjajt gjishit /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  hehehe.....tamom ma paskeni gjet...sa u zgjova!!! /pf/images/graemlins/tongue.gif me zgjoi telefoni dmth se te qe per mua kisha fjetur deri ne 4 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  No comment
   
 9. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  ere tashti u kullove me hy te kjo tema e??
  dude ke naj gjishe me na tregu neve ti? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. iliriano

  iliriano Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  UN E KAM NJI GJISH..HA HA
   
 11. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  po cne ne chat gjyshja ime ska moshe per chat na e ka len ne stafeten /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  une kam 2 hahahahaha /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  po fute najhere nforum se e majme me muabet ne /pf/images/graemlins/smile.gif
  pleqeri hesapi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Guest

  Re: gjisher&gjishe :)

  wtf is gjishe and gjish??? :confused:
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  ic me soshte gjo..
  gjisher&gjishe = pleqeri hesapi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  ne jemi mo, zvarre terhiqemi edhe chatin e forumin nuk e leme :shrug:
   
 17. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  hehehehe /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. Guest

  Re: gjisher&gjishe :)

  hahahh....i dont get it :rolleyes:
   
 19. hot

  hot Hotgirl

  Re: gjisher&gjishe :)

  :devil: do shkolle per ta kuptu kte ne fakt /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: gjisher&gjishe :)

  gjyshja ime thote te keqen nona mos u fut ne chat se do marrin peng keto te forumit me duken njerez me kultur qe keshtu qeka me mir ktu
   

Shpërndajeni këtë faqe