Politika Goditet me vezë e domate ministri Ilir Beqaj

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Al-Punk, 21 Nov 2016.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  ilir-beqja.jpg
  Disa të rinj kanë qëlluar sot ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj me domate, vezë e ilaçe. Të rinjtë protestuan përpara Ministrisë së Shëndetësisë dhe bllokuan hyrjen e ndërtesës.

  Ata mban në duar parulla me shprehjen “Suksese në jetë”, shprehje thënë nga ministri Beqaj në bisedën telefonike me drejtorin e pushuar nga detyra të Fondeve të Sigurimeve Shëndetësore në Tropojë.

  Të rinjtë e quajtën Zotin Beqaj “hajdut” dhe kërkuan dorëheqjen e tij.

  Policia ndërhyri për të larguar të rinjtë nga hyrja e ministrisë.
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe