Gota me uje....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Petroninsja, 27 Feb 2009.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  per mua sot eshte bosh fare
   
  Hektor12 likes this.
 2. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  gota me uje.asagje vetem ta shun eshten
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kaq me nje gote te shuhet etja per mua filozofija sot behet edhe rreth nje filxhani kafeje e jo me ne nje gote uji. Asnjehere se kam bosh. E mbush gjithmone.
   
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  :giggle: Po te ishte gota me leng ananasi do pergjigjesha..
   
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  TE DYJA!
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjysme plot. Sepse te jesh optimiste te gjen optimizmi.
   
 7. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  deri në gjysëm është plot.....;)
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po te shtohej se pjesa me uje s'ka ajer kur pjesa bosh ka, do te nderlikonte dicka?
  Dhe te shtrohetj pyetja: si do ta shihnit goten e mbushur pergjysme me uje, gjysme me ajer apo gjysme bosh?

  Per pjesen e ujit mendoj se hyn ne loje etja. Po te kesh pak etje e shikon gjysme plot, po te jesh shume i etur, gjysme bosh...
   

Shpërndajeni këtë faqe