Hajdaraga Guvernator ne Basra, Irak

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Blendi, 26 Apr 2003.

 1. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Hajdaraga Guvernator ne Basra, Irak

  Po mbi te gjitha kaq e domosdoshme qeka te hyjme ne EU kur aty e kemi pasur per mijra vjet dhe aty do ta kemi per ne perjetsi. Ka edhe shtete qe nuk jane ne EU dhe nuk jane keq.
   
 2. jula

  jula Primus registratum

  Re: Hajdaraga Guvernator ne Basra, Irak

  Kush ia la administrimin e Basres Hajdarages dhe atyre qe e dergojne duhet ta kete vertet per zemer rimekembjen e Irakut!

  O Zot, jemi nje fuqi kolonialiste! Urraaaaa!
   
 3. kasandra

  kasandra Primus registratum

  Re: Hajdaraga Guvernator ne Basra, Irak

  posi posi haaaaaaaaaaaaaa
   

Shpërndajeni këtë faqe