Hapet e përfunduar ura më e gjatë në botë ..(video)

Diskutime tek 'Njoftime Ngjarjesh Kulturore' filluar nga Iliro Dardan, 20 May 2012.

 1. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  [​IMG]
  ra më e gjatë në botë është hapur zyrtarisht sot për trafik në bregdetin kinez në qytetin Qingdao.

   
 2. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Kam pare nje dokumentar per kete dhe esht wawww.Kur tregonte ndertimin dhe si do te ishte kam ngelur e magjepsur :) Ehh cben kinezi :p
   
 3. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  eshte shume i zhvilluar kinezi.
  jam habit kur pashe videon.
  gjithashtu pardje ishte nje dokumentar per kete ure ne emisjet shkencore ne digitalb tek aton shkencoret.
   
  Sonia007 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe