Happy birthday.!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Hope, 28 Jun 2017.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Një urim per @SurferChick
  This is my wish :D
  May this birthday bring you
  lots of joy, happiness and success.
  Wishing you a wonderful birthday.
   
  joetisti_ and SurferChick like this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gëzuar Ditëndjen @SurferChick :)
  Pritsh plot vite të tjera të lumtura, shëndet dhe $$ .
  Të përqafoj :engjell:

  P.s Hope nuk paska pritur të bëhet mëngjes që të të uroj :p hahah
   
  SurferChick and Hope like this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  @TinkerBell Hahahaha pa hap syt mir e pash :p
  M'ka 1 cafë borxh kja @SurferChick
   
  TinkerBell and SurferChick like this.
 4. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Flm shume @Hope :)
   
 5. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Flm shume @TinkerBell :)
   
 6. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Edhe 100 pranvera te lumtura @SurferChick kalosh bukur sot
   
  SurferChick likes this.
 7. MrCool

  MrCool Oldschool

  SurferChick likes this.
 8. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 9. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Flm shume @Strategu ku ka me mire se fusha me lule my fav
   
  MrCool likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  SurferChick, edhe 100! Vite te bukura, me dashuri, sukses, lumturi, shendet dhe paqe!

  (une vetem tani e pashe; e kishe dje, pak me vonese :))
   
  SurferChick likes this.
 11. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Flm shume @joetisti_ its ok I appreciate it :)
   
  joetisti_ likes this.
 12. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Edhe 110 vite te tjera DJ Chick !
  :)
   
  SurferChick likes this.
 13. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Flm shume @guestman :):)
   
 14. MrCool

  MrCool Oldschool

  Tema te mbyllet, urimet i beme, party mbaroi, @SurferChick u plak per 1 vit. :p
   
  SurferChick and joetisti_ like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Prit pak, se harrova t'i them: me nje djale te mire :)
   
  SurferChick likes this.
 16. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Po he mo shyqyr qe e tha njeri po e prisja me ne fund ja beri bam njeri flm @joetisti_ te lumt goja :)
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe