heavy metal still alive \m/

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Rornela, 29 Jun 2013.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Per te me kritikuar erdhe????  Apropo...te dua shume.

  Dhe kjo eshte ...pas...nga ana ime.

  GREATE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Beni...ti ke ngelur te motorri i vogel?????  Kjo qe pesojme quhet.....ciklothimi...pra labil.
   
  Passion- Al likes this.
 4. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis  Te papershtatshem ne ritmin e rrjedhes virtuale. :D

  Duhet qe edukates ti veshesh petk lepirsi,gje qe na mungon ky talent,e ti pajtohesh trajtes qe te lozesh rolin e ndjeksit e komplimentave ne virtual,qe te behesh njesh me to. :D

  Ferra e mizerabel para syve s'i duroj. :D

  Ofendohem kur me tregojne si duhet ata qe ne shpirt jan moral pertoke.

  Pink Floyd!


  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nuk ja qellova per Reds...jam i BINDUR ne REVANSH.
  Me KURVA se forumi i mandit nuk kam hasur.
  Airbourne i RRUAJNE KARIN...cool,myzeqeja dhe kelcyra..seBASHKU keta.
  Me vjen KEQ per ADEM GASHIN...qe nuk ka ngelur cdo FYTYRE e QIRE qe i bejne moral.
  E kam fjalen per KETA ...SUMQIMAT e alabanias.

  Nga BENI...naten e mire.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  N.q-se e do zemljac mos...na LLAP...nga Londra.  Socio and companay.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  KSHU eshte KJO...  STRATOSFERIC MEGA ABSOLUT FUCK ROCK.

  BRILIANTE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  David Draiman...HEY SHEF Rock nuk ka vdekur.

  Ne fund te FUNDIT...METAL ist...PERJETESISHT.  GRANDE.

   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Wenn Du Heavy Metal magst....  wirst Du diese Album .....LIEBEN.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Enter Night people.This beer represents the cataclysmic collision of two uncompromising supernatural forces. It' s a crisp and refreshing Pilsner that, much like the band, transcends genres, shatters preconceptions and challenges convention(kjo ne anglo-saksonisht,m.q-se jemi pak dobet ne kete linguage,por do te tjera nuk i vdesim(se nuk e kena mamin,jermane apo spagheti italliane)por pak a shume i zoterojme).
  Metallica bir eshte nje dry-hopped pils. Ajo duhet jo vetëm të jetë e shijshme por rrjesh poshtë jashtëzakonisht mirë. Edhe dashamirët e birrave klasike, mund të presin një eksperiencë te re, shumë të veçantë shijeje që kombinon klasicitetin e një Pilsner tradicional të Gjermanisë së Veriut, në mënyrë artistike me shënime moderne-agresive , thuhet në njoftimin për shtyp.  FAZIT.....Metal und Bier – eine Kombination, die zusammen ganz gut funktioniert. Das haben nun auch Metallica verstanden und brauen ihr eigenes Bier. Denn Merchandise wie Pullover, Poster, Taschen und Band-Shirts kann ja jeder.
  Një birrë me shije që kurrë nuk do tju rendoje apo tju bere ne stomak ose ne krye,pra.... PERFECKT für alle Bierfans, ob Fifth Member oder nicht(po behem UNE ne kete rast..... si heronjte e Vigut).
  Qmimi....paksa i shtrenjte per 50 cl ose 2.49 euro.S`perben HIQ problem,sepse kjo eshte me raste te VEQANTA.

  Thone qe eshte ADEKUATE apo SHOQEROHET me....ose si pikenisje per produktin  Permbledhja....Sex,birre(drogen ta pine SUMshkepmat) dhe GREATE ROCK.

  KAQ.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Wenn du oder ICH...ROCK am HERZEN HAsT..  Bien putanat cooles ne ftyrqimes.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Une skuptoj ate njeriun e mire DEBIL, qe jeton me SHURREN ka Permeti  MONUMENT.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sipas hulumtimeve te shkruesit..

  1-Kengetari=Shaqir Tolja.
  2- Bass=Vangjel Kari-s.
  3-Kitarre(apo qemane)=Gjergj Mali
  4-Baterist apo i bi <xhazit>= Themi Tolja.  AVE MARIA.

  GREATE.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Për 24 vjet, Brutal Assault Open Air ka qenë destinacioni i fundit për të gjithë tifozët Death, Black, Thrash Metal dhe Grindcore , Hardcore nga e gjithë Evropa.

  Midis te tjerash....çmimet e ushqimeve, për shembull................. 0.5 litra birrë kushton vetëm ............... 1.55 €.

  Naten e mire.

  AproLESH....ka nje skiponje me dy krye ne....te majte.

  Merrni adean dhe ju ....sqaron.

  AIRBOURNE.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  EPOKAL në ALBUMIN ..... Feed The Machine ..... është kristal i qartë, i përpiktë dhe i saktë.  Balancim i pastert i.... alternative ROCK dhe GREATE ROCK,brenda 10-te vjeqarit,para jubileut.
  SKA....SHURRE ka rruga e elbasonit,qe na ca daret.

  AWESOME.
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  ich LIEBE....SIE so SEHR.

  AUSSTRAHLUNG ....ROCK.

  DANKE.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  N.q-se TI e ke JETUAR..  INFO....Karlsruhe KA....INFRASTRUKTUREN me GJIGANDE ne BOTE.

  Qe i BIE...cdo lagje,cdo <fshat>,cdo komune dhe CDO QYTET ka lidhje...hekurudhore,rrugore dhe ajrore.

  Naten e mire.
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS.....IKU......laskuriqi.
  FAZITI....ke VARREZAT do NGELET=PERHERE.
  Naten e mire.
   

Shpërndajeni këtë faqe