Hekurudhat shqiptare

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Demetrio Scutari, 28 Jun 2004.

 1. Demetrio Scutari

  Demetrio Scutari Primus registratum

  Hekurudhat shqiptare

  Me rastin e qëndrimin tim të fundit në vendin e shqiponjave, e pata mundësinë të udhëtoj me HSH-në ndërmjet Tiranës dhe Durrësit...

  Udhëtimi nuk është aq i gjatë dhe çmimi (50 lekë) është me të vërtetë shumë i ulët, por vagonet janë në kushte shumë të këqija dhe sigurisht duhen ndërruar...
   
 2. Renea88

  Renea88 Primus registratum

  Re: Hekurudhat shqiptare

  Vagonet???? Karrocat thuaj :goofy:
   

Shpërndajeni këtë faqe