HELP! ME KANE VJEDHUR NICKUN! SHPERBLIM DOLCE&CABANA parfum

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga D-J, 14 May 2003.

1. D-J

D-J Forumium maestatis

HELP! ME KANE VJEDHUR NICKUN! SHPERBLIM DOLCE&CABANA parfum

HEEEELP! Me kane vjedhur emrin Dickun dmth. Nqse e ka pare njeri aman te me sjelli se jane pune me zarar keto. Do shperblej ate qe ma sjell me parfum dolce&cabana. Llaf burrash :cry: /pf/images/graemlins/frown.gif

2. assassino26

assassino26 Primus registratum

Re: HELP! ME KANE VJEDHUR NICKUN! SHPERBLIM DOLCE&CABANA parfum

Obobo,i shkreti ky...PAska njel pa dick.
    Si ty me vollen edhe mu trapin,te firma,por e gjeta prape. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

3. blendiys

blendiys Primus registratum

Reward per nickun e vjedhur!!!
    Merre ja ku e ke
    Nicku i Darlingtonit

4. D-J

D-J Forumium maestatis

Po cu prish kjo dynja kshu mor aman? Te rubasin identitetin ne mes dites. Po kujt ti kete hyre ne pune apo ta ken marre sa per nje xhiro? Baaaa me ket milet ca spret.. Ai/ajo qe ma sjell ose nonjoni qe ka noi mik anej nga kryesia le te boj i zo se sevap bo. /pf/images/graemlins/frown.gif

5. D-J

D-J Forumium maestatis

Ti mdukesh rob i hajrit mu rob qe tmaro pun. kallxona noigjo se sharrum :cry:

6. D-J

D-J Forumium maestatis

7. I love new york

I love new york Primus registratum

mund t'a di kush eshte kuptimi i kesaj temes pervec talljes????

8. D-J

D-J Forumium maestatis

Si bjonde qe je po ta shpjegoj perseri megjithese e kam shpjeguar disa here dhe te tjeret deri tani e kane kuptuar qellimin e temes. Nickun e kam Dick Darlington Delarge po dikush nga operatoret ose administratoret me kane hequr me qellim emrin Dick. Nje shkelje skandaloze e te drejtave me elementare te anetareve te forumit. Qarte deri tani? OK! Kush nga ju mund te me ndihmoje qe te ve ne vend te drejten time te abuzuar kaq kafsherisht nga ata te pafytyre, te paafte qe fshihen prapa ekranit te kompjuterit dhe qe nuk kane kurajo te veprojne ndryshe do te shperblehet me nje parfum. Mbahem ne record per kete perpara gjithe forumit. Kjo eshte nje teme qe i eshte drejtuar anetareve te thjeshte prandaj kam vene dhe shperblim per te. Jam drejtuar dhe te zona administrative per op/adm por nuk kam vene ndonje shperblim atje se nuk e quaj si nder qe me behet ne rast se me ndihmon mdonje si e quaj ketu dhe ky eshte ndryshimi midis ketyre temave. Still confused?

9. lil-butterfly

lil-butterfly Primus registratum

kur te ka humbur dick-u futi edhe nje operacion plastik edhe behu femer mo, te del me lire keshtu /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

10. D-J

D-J Forumium maestatis

Ke nevoje urgjente ne fillim te kuptosh dallimin midis sex dhe gender. Por meqse aq di po ta shpjegoj une. Nderrimi i seksit nuk te ben femer po transvesti oi cuc :smash: Gender qe ka te bej me menyren si ndjehesh femer apo mashkull nuk ka te bej me nderrimin e sexit. Got it? te kam dhe hobby dhe te koleksionoj :smash:

11. hot

hot Hotgirl

shiko si filli na e shpjego cer dmth tamom kuptimi i nickut tat..po na e spjegove do gjykojme me mire nese ka qene veprim i drejte apo jo..
    edhe nje gje tjeter: sorry por tek chit chati e gjete??!! :confused:

12. I love new york

I love new york Primus registratum

TEMA nuk ka lidhje me CHit-Chat. Ajo transferohet tek "fjala ime per permiresimin e forumit

Shpërndajeni këtë faqe