Help!

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga Frank, 16 Apr 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Nuk e di nese eshte vendi i duhur per nje kerkese te tille. Kush me ndihmon te nderroj nick name?
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Nick is a beautiful name!
   
  Johana likes this.
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  T'a sygjerova se eshte emri i tim biri! Emri i pare qe zgjodha per te ishte Mateo! I dyti William! I treti Nicholas! Me jepte shenje ne bark vetem kur i therrisja Nicholas! E zgjodhi vete!

  Emri i tij i dyte, por rralle e therras eshte Ben! Bernard gjate! I treti eshte kombinim i emrit te mamit dhe babit tim:Zoief (Joseph).

  Une nuk di si te nderroj nick. Nje here i kerkova Universal-it dhe nje here tjeter Seyfert-it (safer) (shofer) te me jepnin titullin Acquilina dhe me injoruan!


  Eleonore
   
 4. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Lol
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 6. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Spo drejtohem shume se eshte me e thjeshte sec duket. Thjesht ta bejne Frank.
  Faleminderit, pune te mbare.
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Atehere nese te lexojne..
   
 8. Frank

  Frank Forumium maestatis

 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  U shkojne,kur te hyjne do i shohin
   
  Frank likes this.
 10. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Oke Flm per gadishmerine.
   
 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Asgje : )
   
 12. MrCool

  MrCool Oldschool

  Qe te mos hap teme te vecante dhe une, do doja te ma benit nick MrCool, kot per fiksim. :D
   
  Frank likes this.
 13. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Paguaj haraçin shpejt shpifs, derdha djerse une per te hapur temen!
   
 14. Lomii^777

  Lomii^777 Primus registratum

  Nga i forum ne tjetrin lat nom me ju bo dhe molecule cirk :p
   
 15. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Iher si fillim mroma:p
  Se dyti ai e ka emrin Fiqiriu
  Se treti ne ikim atje ku sherbimet tona jane te kerkuara. Nuk kishin kujt ti sherbenim me atje
   
  Chloee likes this.
 16. MrCool

  MrCool Oldschool

  Baxho pse ma thyn zemren kshu mer? :p

  Pastaj mire ne, po ti? Apo nuk quhesh :D
   
  Lomii^777 likes this.
 17. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be!
   
 18. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Hahahhaha sa shpifsa
   
 19. MrCool

  MrCool Oldschool

  @FieRaKe ti ne rregull je me nickun, apo do e nderrosh? :D
   
  Johana likes this.
 20. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Ma kan zen sara.. se bej dot :((((
   
  Johana likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe