Hitet e djeshme. Nostalgji.

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga scadarsko, 28 Dec 2014.

 1. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Oh my god!
  Keto jane kenge te preferuara dhe per mua te gjitha...sinqerisht flm teper nostalgji...
   
  Dreamer likes this.
 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  Dreamer likes this.
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Keta jane hite te viteve 90 te paharruara
   
  Dreamer likes this.
 4. Thamina

  Thamina Papirus rex

 5. Thamina

  Thamina Papirus rex

 6. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  Dreamer and SNAP like this.
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

   
  Lisa and Thamina like this.
 8. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  Dreamer and Lisa like this.
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  Lisa and Dreamer like this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

   
  Lisa likes this.
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

   
  Thamina likes this.
 12. Thamina

  Thamina Papirus rex

 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

 14. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

 15. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

 16. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

   
  Airbourne likes this.
 18. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

   
  Dreamer likes this.
 19. katsune

  katsune cherry blossom

  Te degjosh kenget e Max Pezzali eshte njesoj si te kalosh kohen duke biseduar me nje mik te vjeter. :)

   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Une jam i lodhur me MAKARONAgjinjaleshet...

  Shpresoj qe mos te jene hidheruar....por si FUND
  EKIP.....te bashkuar ne shumes.
   

Shpërndajeni këtë faqe