Hot gjeagjeza!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga cukolja, 14 Sep 2003.

 1. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Hot gjeagjeza!

  nuk kisha kohe ti lexoja me radhe gjithe postimet por shpresoj te mos jete e perseritur si teme apo si gjeagjez

  /pf/images/graemlins/laugh.gif lesh perjashta lesh nga bernda i ngrin kembet e fut brenda
   
 2. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  ska ndonje te zgjuar keteja eeeeeeee

  paskan vdek kokat e zgjuara :eek:
   
 3. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: hot gjeagjeza

  Me gishta ta rrotullosh, sepse ngrihet,skuqet dhe koka i del si kaposh.
  Edhe pse jo me buzet e tua mos ta lemosh...
   
 4. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  mos eshte gje buskuqi xander

  tani pergjigju ti times :thumbsup:
   
 5. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: hot gjeagjeza

  JO!
  gjeje...gjeje...
   
 6. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  ashtu pa gjeje ti timen sa te mendohem une /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: hot gjeagjeza

  pulover leshatore /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  pse mo i ngrin kombet ti kur vesh pulovren :confused:
   
 9. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  ja o cuna po ju a tregoj se u lodhet duke menduar
  CORAPET E LESHIT

  :lol:
   
 10. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: hot gjeagjeza

  Te vjetra!
   
 11. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  Pse ishin çorape te grisura tek thembra keshtu a. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  te dyja jo po njeren po pse ti jo :lol:
   
 13. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  una per vete nuk i ngrej komet kut vesh pulovren vetem kur e heq
  tip interesant ti :cool:
   
 14. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  hajt na huaj ndonje te re ti
   
 15. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  hyn i forte e del i bute i ikun mendte e .............................
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: hot gjeagjeza

  Hyn i forte e del i bute'???? Biskota ne qumesht /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  Eshte trap dhe inken si cjap.
   
 18. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  jo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. roald

  roald Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  kurse ty i but te futet dhe po i bute te del,sepse nuk gjen dot stimuj te ty :shrug: !!!!!

  mos te dalim nga tema (makaronat)
   
 20. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: hot gjeagjeza

  Tani qe po e lexoj me vemendje ,gjeagjeza thote del i bute ,dmth do jete dicka e gjinise mashkullore ...as biskotat e as makaronat

  Welcome back On/off!This website is so boring without you! /pf/images/graemlins/wink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe