Hot gjeagjeza!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga cukolja, 14 Sep 2003.

 1. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  hajduti i hurmave i paska provu te dyja.
   
 2. disku

  disku UNI

  Re: hot gjeagjeza

  Ja fute kot
  Pergjigjja eshte.
  Dalin te dyja nga RRUSHI
   
 3. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: hot gjeagjeza

  a me qafsh ijen? ti jo e?
   
 4. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: hot gjeagjeza

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  eej kam nje une:

  Mal andej e mal kendej
  del nje trime fershellen.

  Kush eshte? :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: hot gjeagjeza

  Laver Bariu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. savage

  savage Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  jo, eshte baresha...
   
 8. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  nje mellenje e zeze me nje berthame thane ne goje.
   
 9. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  pordha
   
 10. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: hot gjeagjeza

  C'eshte nje gjeze gejze
  Nje m.u.t ne nje rreze?
   
 11. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  nje gjeze pak e vjeter po e bukur
  abdurrahmani e ka te gjate
  kadriu mesatar
  aliu te shkurter
  ku e kane grate dhe gocat leshin kacurrel.
   
 12. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  meqense mu kujtua po e theme nje tjeter.
  nje ruse nje amerikan dhe nje shqiptar po diskutonin rrethe shkences qe po perparonte ne keto vende.
  amerikani tha avionet tane ecin ne ajer me diference 2cm plus 2cm minus.
  rusi tha nendetset tona cajne detet me 2 cm plus 2 cm minus.
  cfare te thonta shqiptari nuk kishte fare shkence
  po e gjeti
  dhe tha grate tona lindin femijet nga prapanica. nuk eshte e mundur thane njezeri amerikani dhe rusi. njelloj si avionet dhe nendetset e juaja tha shqiptari me +,- 2 tha shqiptari
   
 13. brick top

  brick top Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  1.Pse lesht e pi. . . jane kacurrela?
  Qe mos te te nxjerrin syte! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  2.Kur e zbuloi Pinoku qe ishte prej druri?
  Kur i mori dora zjarr! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  3.Pse Meksika nuk ka nje ekip olimpik?
  Sepse te gjithe ata qe mund te vrapojne,kercejne dhe notojne jane ne Amerike!

  4.What did the Serbian prime minister say to the hooker?
  Slobberdownmycockyoubitch!

  5.Car ka nje grua 80-vjecare midis cicave qe nje goce 20-vjec nuk ka?
  Kerthizen! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  6.Borebardha eshte ulur mbi fytyren e Pinokut dhe i thote:
  Me thuaj nje rrene! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  7.Ca eshte diafragma?
  Nje trampoline per toca ka.ri!

  8.Cili eshte dallimi midis nje kurve dhe nje baxhelle?
  Kurva e bo me te gjithe ne party,kurse baxhella e bo me te gjithe,vetem me ty jo! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  9.Ca i tha elefanti njeriut lakuriq?
  E si merr fryme ti me ate gje aq te vogel? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  10.Why is Barbie unable to get pregnant?
  Because Ken comes in a different box! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  11.Cili eshte perkufizimi i te qenit i shpejte?
  Te bosh i pordhe ne nje vaske plot me uje dhe te dalesh nga vaska para se flluckat te dalin ne siperfaqe!

  12.Ca tha avokati i Monica Lewinsky kur e pyeten se c'pershtypje i kishte lene klientes se tij gjithe skandali rreth historise se saj me Bill Clintonin?
  Ai tha qe klientes se tij e gjithe kjo histori i kishte lene nje shije te hidhur ne goje! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  SHKENCA KA PERPARUAR.......
  Si gjithmone 3she bohen keto...
  1-shqiptar
  1-american
  1-Japonez
  Ishin ulur ne 1 klub dhe po diskutonin perth jetes bisnesit etj,kur papritur cohet Japonezi dhe kap oren e dores dhe fillon duke folur,
  e shikojne te habitur te 2 usa+alb !!!dhe e pyesin ca je tu bo???
  Po flas me gruan ne telefon
  pas nja 2 min u cu amerikani dhe filloj duke shtypur ne doren e tij sikur te ishte tastiere !!!
  kthehen JAP+ALB dhe e pyesin po ti ca je tu bo !!!!Une po i coj zyres 1 email,
  Pas pak castesh ju kthyen JAP+USA po ti ????????
  Shqiptari u vu ne siklet dhe po shikonte anej knej hic...dhe 20 sec kur ja plas 1 ""PORDHE""
  Te dy sic ishin the JAP+USA po ti??????
  Hehe sa i cova gruas 1 FAX...
   
 15. NewYork_SH

  NewYork_SH Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  Kam nje gjeegjeze per ju.Tingellon si pak banale por nuk eshte e tille.

  Kur e fut cohet dhe kur e nxjerr e shkunde.. Kush eshte?
   
 16. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  Termometri ??
   
 17. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: hot gjeagjeza

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Termometri ??

  [/ QUOTE ]

  Kete mendova dhe une. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 18. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: hot gjeagjeza

  Majuci kap birucin,rrumbullakut i vjen hakut.
  Kush eshte.
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: hot gjeagjeza

  Varet e Skputet n Bir t GRave Futet ...
   

Shpërndajeni këtë faqe