Hotele Shqipetare.

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga ArberB, 20 Nov 2010.

 1. ArberB

  ArberB Primus registratum

  Shqiperia.com ne bashkpunim me www.edialtour.com kane mbledhur
  dhe perzgjedhur disa nga hotel me te mira ne Shqiperi per tju ndihmuar
  ne udhetime tuaja. Hotelet mbulojne të gjitha trevat brenda kufirit të Republikës
  së Shqipërisë, duke filluar nga Velipoje, Shkoder, Tirane, Vlore, Durres, Golem,

  Puke, Kukes, Pogradec, Permet, Elbasan, Gjirokaster, Sarande, Rinas, Sauk, Berzhite,
  Golem, Kavaje, Fier etj.
  Kjo pjese e faqes sone permban informacion per Shqiperine dhe disa nga vendet turistike me te rendesishme. Nqs keni ndonje sugjerim per ndonje vend (qe kemi perfshire ose jo) ju lutem na kontaktoni.
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

Shpërndajeni këtë faqe