i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. Janka

  Janka Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: "Shendet!"
  Me tha: "Plaç!"
   
 2. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe qe sme pelqejne luleshtrydhet qe do me jepte.
  Me tha, sa pak fantazi paske...
   
 3. ados

  ados Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe...-You are ugly..
  me tha..-i know!!
   
 4. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe - Nuk ka aspak rendesi nese takohemi ose jo
  Me tha - Nuk jam dhe aq nevrike, jo
   
 5. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe - A i ke te thene te dashurit tend, per mua
  Me tha - Normal qe jo
   
 6. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: Ciao
  Me tha: Ciao
  I thashe: Jam shtatezene
  Me tha: Ciao

  /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe s eshte i imi
  me tha, i joti eshte te betohem
  i thashe po ne skemi bere kurre dashuri
  me tha edhe maria e virgjer ashtu ngeli
   
 8. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe te dua
  ja futi vrapit
  sme tha gjo /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 9. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe Lere si muhabet
  Me tha Do e le
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I THashe Hooooooooo...

  M THa Ohoooooooooooooooooo...
   
 11. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe, Po ti qenke e virgjer miii
  Me tha, Pse ca problemi ka
   
 12. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Do Lodhem NUk i THe ???
   
 13. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  U lodha, ne fakt
   
 14. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Hajt se KE Akoma PUne ...
   
 15. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe he ta baj
  me tha, beje pra, mos pyet
  I thashe, po ti e paske gati miii
   
 16. Mea

  Mea Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Me tha: te dhemb
  I thashe: ehe
  Me tha: te djeg
  I thashe: ehe
  Me tha: ta heq
  I thashe: JOOOO

  /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 17. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe ça do
  me tha te du ty

  i thashe po sjam kapriço
  me tha jo je loder

  i thashe po un sdi te luaj
  me tha ska gje se un gjithsesi fitoj gjithmon

  i thashe me do ???
  me tha jo jo thjesht bej gjoja

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Guest

  Post deleted by alinos
   
 19. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe A PO A
  me tha a shqiptare je ti a

  i thash ne shqip, jo jo e kam mesu ne kine
  me tha, e pra dukesh ti qe sje prej tirone
   
 20. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe:E do?
  Me tha;Jo se qenka numer i madh.
  I thashe:Ti merr sa ke nevoj moj burrnesh.
  Me tha :Ka mundesi keshtu?
  I thash:Si ta dush.

  Se fundi e mori te terin dhe me bertiste:

  Ke dhe me?????Ke dhe me?

  I thashe:He bela.
   

Shpërndajeni këtë faqe