i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

  1. pinkparadise

    pinkparadise Forumium maestatis

    Re: i THASH .. e me THA ..

    i thashe, boooooooo qeke skandal ti
    me tha prit se eshte vetem fillimi
    i thashe po kur mbaron
    me tha ka mbaru para se me fillu
    i thashe po tani ça do bejme
    me tha, te presim mos vjen ndonje i trete me na kenaq te dyve
     
  2. ^^MIA^^

    ^^MIA^^ Forumium maestatis

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I thashe -- Te urrej
    Me tha -- E di qe jo
    I thashe -- Te urrej
    Me tha -- Naten e mire /pf/images/graemlins/frown.gif
     
  3. Oltion Rrumbullaku

    Oltion Rrumbullaku Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    Me coi zile
    I cova zile
    Me coi zile
    I cova zile
    Me coi zile
    Po prisja me te merrte ne fiks
    Me coi prape zile
    I cova sms, mos bej si kalama, o merr ne tel, ose ik firdhu
     
  4. Oltion Rrumbullaku

    Oltion Rrumbullaku Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    Me coi sms.
    Me tha, ky eshte shansi i fundit qe me flet kshu, se e kam fiksin e prish...
    I thashe, ska nevoje per shans te fundit
    Nuk me foli më
     
  5. ^Ira^

    ^Ira^ Forumium praecox

    Re: i THASH .. e me THA ..

    </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
    Me coi zile
    I cova zile
    Me coi zile
    I cova zile
    Me coi zile
    Po prisja me te merrte ne fiks
    Me coi prape zile
    I cova sms, mos bej si kalama, o merr ne tel, ose ik firdhu

    [/ QUOTE ]

    /pf/images/graemlins/lol.gif po ju paskeni qene troke te dy mo /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
     
  6. Oltion Rrumbullaku

    Oltion Rrumbullaku Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    Haha, une nuk shkrova cdo detaj, e lashe ashtu vetem me zile, se duhet te shkruaja sma hapte telefoninnn
     
  7. irene

    irene Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    i thashe : varja
    me tha : s'mundem
    i thashe : po eshte troja
    me tha : pse ti si je ???
     
  8. soni2

    soni2 Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    i thashe i miss you
    me tha edhe ti

    i tashe i need you
    me tha hajde

    edhe une ika si perfundim nje nate pa gjume dhe 5h30 per te bere 320km kthim se po fleja ne timon
     
  9. OROSHI

    OROSHI Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I thashe:hajde
    Me tha:do vij
    I thashe:ke ardhur?
    Me tha:po
    I thash:ku je?
    Me tha:afer teje
    ...buzet tona u bashkuan ne nje puthje te pafundme,trupat tone u bashkuan ne nje pafundesi te imagjinates dhe fantazise sime...

    ...realiteti mbeti atje ku kishte qene me pare... /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
     
  10. soni2

    soni2 Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    sepse ti ike
     
  11. Oltion Rrumbullaku

    Oltion Rrumbullaku Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I thashe (ne msn shoqes se Xxla qe kisha qejf) Qenke e lezetshme
    Me tha.. Ua flm, se prisja prej teje
    I thashe.. Ua po ti qenke dhe bjonde
    Me tha.. Pse te pelqejne bjondet
    I thashe.. Ehe
    Me tha.. Po ti me ke thene qe pelqen brunet mer maskara
    I thashe.. bobo, qenke Xxla miii, po si luan kshu me muaaa
     
  12. Guest

    Post deleted by alinos
     
  13. ^^MIA^^

    ^^MIA^^ Forumium maestatis

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I thashe : Mos me bej te behem pishman qe te dhashe nr e tel
    Me tha : Jo ,kete here jam rritur
    I thashe: Si gjithmone po te besoj
    Me tha : ( Heshtje)
     
  14. pinkparadise

    pinkparadise Forumium maestatis

    Re: i THASH .. e me THA ..

    i thashe PO apo JO
    me tha nuk e di
    i thashe, o me do, o sme do zgjidh e merr
    me tha te du, por do te te le per ate tjetren
     
  15. dahlia

    dahlia Grupi i të çmëndurve!

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I thashe: te kam dashur
    me tha: edhe une
    i thashe: po pse ike athere
    me tha: s'ishte faji im po i demokracise /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif
     
  16. pinkparadise

    pinkparadise Forumium maestatis

    Re: i THASH .. e me THA ..

    hahahahhaha /pf/images/graemlins/lol.gif dali /pf/images/graemlins/lol.gif

    i thashe ke do me shum mamim apo babin???
    me tha du ate qe me jep me shum pare
    i thashe po mua me do???
    me tha varet sa me jep edhe ti
     
  17. shkodranlover

    shkodranlover Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    Me tha: E pe, jemi me mire.
    Po- i thashe, nje pozicion me mire.
    Me tha: Nje ore kam vazhduar e vetme.
    une- pse.
    Ajo: ndryshuan kushtet.
    Une: Sa keq me vjen... Jemi bere profesionista. /pf/images/graemlins/smile.gif
     
  18. TEDI

    TEDI Valoris scriptorum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I THashe si JE ...Me THa KEq...I Thashe HAjt SKa gjo ... M THa E di ...
     
  19. Oltion Rrumbullaku

    Oltion Rrumbullaku Primus registratum

    Re: i THASH .. e me THA ..

    I thashe Do vish...
    Me tha Nuk e di,
    I thashe Flasim atehere...
    Me tha Pse te mos flasim tani..
     
  20. ^^MIA^^

    ^^MIA^^ Forumium maestatis

    Re: i THASH .. e me THA ..

    me tha : Me thuaj te verteten DO ME DASHUROJE NDONJEHERE?
    i thashe : Do dashuroja te dashurin tim.
    me tha : DO isha ndonjehere i dashuri jot?
    i thashe : Jo! E kam bere zgjedhjen time.
     

Shpërndajeni këtë faqe