i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. Hushh

  Hushh Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: Zemer, kujton se je piktore!
  Me tha: S`e di, por ajo qe di eshte se po me behet dashuri.
  I thashe: Jo jo se je tere boje...
   
 2. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  i thashe: s'je bere gati akoma?
  me tha: keshtu si me je vesh ti zor se behem gati.
  i thashe: ohuu shpejt se do filloje koncerti, do behemi vone
  me tha:Me perpara me pelqen te bej koncert me ty ne krevat.
  s'pata kohe me i thene asgje....
  /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif

  [/ QUOTE ]


  PO A ja The masi MAroi KOncerti nai Gjo ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Më the.....

  Më the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,

  Më the TI AMO mu duk mashtirm,

  Më the ICH LIEBE DICH syt mi qorove

  Më the TË DUA zemrën ma gëzove!
   
 4. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Po ti ça i the?? /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/devil.gif

  Per Tedin e vodel /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  I thashe:huh je shume i mire
  Me tha: E di keshtu me thone te gjitha
  I thashe: çfare the!!!.... te gjitha???
  me tha:po he mi se ti je e vetmja per momentin
  I thashe:ky ishte koncerti yne i fundit /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I THashe UN Sdi te Kendoj ...
   
 6. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Ai : pse vuan ?
  Une :nuk vuaj
  Ai : pse je keq ?
  Une: sjam keq
  Ai : pse nuk je e lumtur ?
  Une :sjam e lumtur
   
 7. bob

  bob Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ajo:te ti puc buzet?
  ai:jo se po pi qumesht!
  ajo:te ta lepij piken e qumeshtit?
  ai.jo se eshte i prishur!
  ajo:te te prish pak?????
  ai:jo jo se prishem vete /pf/images/graemlins/eek.gif

  morali:mosbesimi ne vetvete prish vetem vetveten /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe : Alo?
  me tha : Pershendjetje,jam ....!
  .............
  i thashe : Pikerisht ne momentin qe mendoj se te kam harruar dhe se ndihem shume mire pa pranine tende ne jeten time.,ti rishfaqesh dhe permbys gjithcka duke e bere cdo gje te jete sikur jemi takuar cdo dite.

  me tha : Keshtu vlen dhe per mua,por e ndjej qe e kam veshtire te te harroj sado perpiqem.Cpo ndodh me ne?!
   
 9. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe:... kiss
  Me tha: Nuk kam me celular...do nderroj numer
  I thashe: OK
  Me tha: Kur te kem numrin e ri do te ta jap...
  I thashe: OK
  Me tha: Duhet te iki se mora nje SMS... me presin...
  I thashe:...... OK..... /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 10. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: Nuk te dua...
  Me tha: E di...
  I thashe: Atehere c'kerkon nga une???
  Me tha: Nuk e di...
   
 11. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash: uaaa o zemer e paskam veshur fundin mbrapsh!
  me tha: eee, e pash!
  i thash: ... dhe nuk the gje?!
  me tha: doja te ta rregulloja vete prandaj! /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 12. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe: Qenke brisk nga gjuha...!
  me tha: Po ashtu jam!
  i thashe: Hajde ma rruj njehere pra...
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 13. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thash: Do vish?
  Me tha: Jo...
  I thash: Bjeri me dore pra! /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 14. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 15. woooooow

  woooooow Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  I thash: Do vish?
  Me tha: Jo...
  I thash: Bjeri me dore pra! /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 16. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I Thash Do Vish M Tha Ku Je ... I Thash Si PerHera Me Pamje KA Deti ... M THa Deti i MOdh i THash Dimrit I Ven Na Mledh ... Do THoni Ju Ku ... As Vet Se DI ATje Ku T'Jet QEjfi...
   
 17. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash: jam ne depresion
  me tha: whats new?!
  i thash: me be per te qeshur
  me tha: Shif veten n'pasqyre se tka ngel sallata e drekes neper dhemb.
  ...ia futa te qares
   
 18. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Me tha: Sa bejnë 2 + 2?
  I thashe: 5
  Me tha: Degjo mire! Sa bejne 2 + 2???
  I thashe: Po 5 pra bejne
  Me tha: Ore ti je ne terezi! 2 + 2 sa bejne po te them...?
  I thashe: Po 5 mi të q!fsha në vesh...
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 19. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thash: ti je shume vullgar!
  Me tha: jo, s'jam!
  I thash: po je! pse perdoren me femrat kto llafe te q****... te befsha!
  Me tha: kshu me ka thene babi qe sa me shume te perdor kto fjale aq me shume vajzat do me vin nga mbrapa!
  I thash: po he... sa vajza te kan ardhur nga mbrapa deri tani?
  Me tha: nja tre... po vetem per te me dhen nje shpulle! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: Po ty çfare dreqin te duhet???
  Me tha: Jam futhundëse...
  I thashe: Kujdes ku e fut hunden se mund te te mbyte leshi...
   

Shpërndajeni këtë faqe