i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thash: nje njeriu qe i ngelet hatri shpejt!
  Me tha: joooo une, çne!
  I thash: po flas per veten! po he se me pak dhimbje kalon!
  /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 2. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe: Ja ke fut kot kesaj rradhe
  me tha: Kot ja fus gjithmone...
   
 3. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: nese numeron sa here ja fus kot une... atehere s'mban mend heret e tua!
  Me tha:ne fakt... tani qe po mendohem, ke te drejte!
   
 4. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 5. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe: Pse te duket gjithmone sikur robt e kane kap me ty?
  me tha: Se dua te ma varin...
   
 6. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: davvero??? mi stupisci sepmre di più!
  Me tha: non ti stupire... credimi!
  I thashe: te te besoja ty, tani kush e di ku do isha mbytur!
   
 7. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: Akoma nuk je mbytur?
  .....
  .....
  Nuk foli më...
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Qy Heren e Funit qe i kom FOl sme ka fol mo ...


  I Thash Hupe Sme ka thon gjo ...
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe: A te ashtu njehere?
  Me tha: Jo ne sy te femijeve...
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I Thashe Ste SHof Dot ... M Tha AS UN Ty ...


  I THashe MAsnejna Pse m Shef ...

  Sme THa GJo Hapi Syt...
   
 11. shpirto

  shpirto Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash:jam spat
  me tha:un kam pi
  i thash: ee di qe jam deh
  me tha:se shef qe un jam spat per vete qe te dalshin syt /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 12. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe: Bunder!!!
  me tha: jam Bundra jote!!!
  i thashe: Zemer!!!
  me tha: Kujt i thua bunder ti more dobiç...???!!!
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I Thash NOten e Mair...

  M THa tung...

  I THashe u DHifsh NOshe ...

  M THa Ani SHifena NEsme...
   
 14. shpirto

  shpirto Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash: je budalla
  me tha: faleminderit
  i thash: ska gjo e kam per detyr /pf/images/graemlins/lol.gif
  me tha: e mora per kompliment
   
 15. antip

  antip Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Më tha: Ka ari ???

  I thashë: Ka re... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Ai: Kalofsh mire
  Une : Sdo me flasesh me
  Ai : ...( heshti)..
  Une : Duhet te flasim perseri,ne kemi gjera per te thene akoma,te lutem...
   
 17. erimire

  erimire Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash nuk je ma per mu
  ai iku
  nuk me tha asgja
  po une meta pa ja than tan te zezat ne sy tak-e-tak-e-tak
   
 18. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Une : Te ben te ndihesh me mire nese largohem?
  Me thuaj vetem Po dhe une largohem qe sot nga gjithcka
  Ai : Pse ma ben ate pyetje ? Ti vete e di cfare do?
  Une: Po,Dua te jem me ty.Me thuaj cfare te bej dicka qe te ben te ndihesh me mire
  Ai : Te thashe ; te njoh aq sa duhet; e di cmendon dhe cndjen; dhe nese do arrije te respektoje veten do me bente vertet te isha mire!
  Une :..( heshtje) /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 19. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ajo... me ke munguar ti amo tanto tanto tanto

  un... se besoj

  ajo... si gjitmon se pranon kte fjal pse...?

  un... po luaj me letro dhe me duhet me t'thon qe po me streson

  ajo... aha Ok degjohemi me von Shkerd*at njeri
   
 20. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  hahhahahahahahha sa shume te amaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif nejse rendesi ka sinqeriteti qe e keni te tepruar /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe