i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  i thash jet
  me tha jetoj per ty
   
  joetisti_ and scadarsko like this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  I thash Pa Ty jeta s'ka kuptim
  me tha : He se edhe 2 gota e mbaroi :D
   
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Loooooooooooool !!!! Sa e keqe :p
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]

  E kisha fjalen per kte ne fakt :D
   
  Lisa likes this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Nje big like ??:D
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Lajke po deshe ...
   
  ShKoDRaN_PuRo and Lisa like this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Good !!
  Hika tani ,Note :)
   
  Dreamer likes this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nite
   
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  I thashe:O egoist
  Me tha:Ke te drejte
  I thash:......spo e them hic :D
   
  Balahk likes this.
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  I thash wowww nga ke humb kaq koh ti mi cupe? Pse kaq shume te paska mor malli ty per mua...!
  Jo mi menova shyqyr na u rrallu dhe nji sorre:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Jamie likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i thashe je yll
  nuk degjonte nga veshet
   
  Balahk likes this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahaha e provoje me gjuhen e shenjave :p

  provo thuaja gjese eger se mbase zbutet ;):p
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  o, mire qe ma solle ne mend. Po si i thuhet je yll ne gjuhen e shenjave?
  per cilen gje te eger e ke fjalen. Me e egra e femrave eshte ajo qe te le nje gjurme te lehte dhembesh ne kraharor.

  (po kendon Elajda ne kete moment ne eurovizion, sa bukur... )
   
  Balahk likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje nate me zemer te gezuar te gjitheve/ suksese Elajda...
   
  Balahk likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Shume kg e bukur vertet :)


  Per shoqen tende e kisha,per ate egersiren :p
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Le ta leme rehat te jetoje endrren :)

  i thashe: pse s'ma jep
  me tha: cfare?
   
  Balahk likes this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  U beje me konkret dhe i drejte per drejte ne ate qe kerkoje pra ;):p
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  (pse te me kete thene cfare?)
  i thashe: ke udhetuar?
  me tha: jo, tani sapo linda.
   
  Balahk likes this.
 19. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

  U mendova për ti thën diçka por e lash fare. Ja thashë të nesërmen :giggle:
   
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  I thash , e më tha ; mistrece e keqe. :bang:
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe