i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. Ema

  Ema Goddes

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe:Do me ftosh ke dasma jote?
  Me tha:po,ti do jesh ajo veshur me te bardha ne krah tim. :lol:
   
 2. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I Thashe sa here m Ke rrejt . M Tha asiher Vetem 4 Volume ...
   
 3. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Do i kesh thone 'te dua moj qene' e te ka thon 'vaffanculo mor zagar'. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Tha Muni:

  I thash, o goce ku osht posta?

  me tha, a ma ha munëëë?!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Keto volumet i ka pas vetem per epilog apo edhe per prolog? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe me co nga gjumi me tha as ma ndje moja fare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  :shrug: ka blere oren ne svicer :lol:


  i thash ca keeeeeeeee?
  me tha asigjoooooooooooooooo
   
 8. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  po te them qe ka ore 2 mij lekshe tani thuaj po deshe :lol:
   
 9. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  :eek: se besoj :rolleyes: :confused:
  ishalla jo :lol:
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Kto i kishte per Muve . ne Un i thashe asiher vetem 2 muajt e pare ....
   
 11. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash nate me tha naten
   
 12. peson

  peson Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe pse nuk me flet, me tha nuk dua
   
 13. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thash 'pse me pergjigjesh kur nuk me flet'? Me tha '........'.
  Me kaq tema mbyllet. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. peson

  peson Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe.
  Dua te te them dicka.
  -Eshte e gjate?
  -Me tha.
  -Lume.
  -I thashe
  -Eshte e bukur?
  -Me tha.
  -Shume!
  -Po thuaj,pse se thua?
  -Po i thashe, te them TE DUA.
   
 15. StepbyAlbania

  StepbyAlbania Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash:
  Je nga ........ ?
  me tha:
  S'jam, dhe mos me fol me.

  :smash:
   
 16. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thash, "pse ike?" Me tha "nuk ika une, ike ti". ...E pash me inat dhe i ktheva shpinen.
   
 17. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash mos bertit me tha spo beeeertaaaaaaas
   
 18. peson

  peson Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash erdha
  me tha rri dhe icik atje ku je
   
 19. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe e pastaj s'diti se ca me tha!
   
 20. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  N 12 t drekes i the Noten e ?????? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe