i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe me ler te ik jo me tha sdua te lej /pf/images/graemlins/tongue.gif i thashe e mire se per te zezen tende e ke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. peson

  peson Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  me tha me prit
  i thashe te pres
   
 3. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ma kishte thene nje nate perpara
   
 4. StepbyAlbania

  StepbyAlbania Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash; urime
  me tha; cfar dite oshte sot?
   
 5. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash ika me tha do vi edhe une
   
 6. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Thash se te tha pse po ik? Ne ti i the pse si thu ti, ku do iki?!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Se per i cik harrova car desha me thone.

  I thash , a thu do te ta thote sesi eshte puna. Nuk e di me tha, por me tha qe do te ma thoshte.

  Po ti ja the ate qe te thash une?

  Nuk dija si tja thoja, pastaj me duket ja kishin thene te tjeret me pare. Keshtu qe mendova me mire te mos ja them se nuk doja ti ri-thoja dicka te thene. Nuk kam qef kur gjerat ri-thuhen... th th th th th

  Shume gabim! Thuthuqe!
   
  Mithati likes this.
 8. StepbyAlbania

  StepbyAlbania Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  A nuk tha mi thon kur t'i thujsh le t'thoje?
   
 9. kole

  kole Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thash ti qeke ftof shumeeeeeeeee , sma merrte menja qe do arrije der ne ket pik ftofjeje /pf/images/graemlins/laugh.gif pastaj hapa dritaren /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  /pf/images/graemlins/smile.gif jo jo me tha do vi edhe une dhe erdhi
   
 11. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ithashe do vish me Tha te pres . I thashe Ika Me tha te kam Zene PRite . Si perfundim kishte flejt tere notes atje qe t m zinte priten POr un i thashe qe une jam Kacak per Vete dhe nuk Rashe ne PRite ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash te urrej... stha gje fare
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  QEka i Papam Ky Robi ...
   
 14. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  jo!!!! :mad:
   
 15. franc

  franc Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe pse nuk flet ajo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   
 16. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  si thash gje sme tha gje
   
 17. peson

  peson Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe , me tha . i them,
   
 18. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash qe me thuaj ca the me tha qe sta them se ca e din se ca du me te thene /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i PAPAM Me te dy kuptimet me ...
   
 20. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  :rolleyes: me nje kuptim le te themi qe po
  ne kuptimin tjeter jo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe