i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Veja vete Nofken . M K ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash njehere: jepmi buzet e tua te te jap 1000 puthje...(nuk donte)
  i thash dy here: dua te shkrihem te behem nje mbi trupin tend...(nuk donte)
  i thash tre here: me fal nje nate nga jeta jote duke ber dashuri bashk, dhe do te me shtohen 10 vjet ne jeten time... (nuk donte)

  i thash hik qerohu pra se na cave by**en... dhe ather mu hodh ne qaf duke me puthur, dhe me tha: sa i embel qe je o zemra ime...
   
 3. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  :confused:
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  MIre i Keq . JO Mut Kake ...
   
 5. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  :rolleyes:

  spo themi gje
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Ti e DI ...
   
 7. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  me duket sikur ate vajzen ne avatarin tend e kam par ne nje bordello ne frankfurt.....
   
 8. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  :confused: ku e di une si doli ndryshon keshtu ky avatari im
   
 9. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash te dua me tha te dua pastaj ja mbathi vrapit llogjik perfekte /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Ta kan bo me t´futme tek profili thom una... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thash shpirti im
  me tha zemra ime
   
 12. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  mir qe nuk te paska then: locka ime.... :lol: :lol: :lol:
   
 13. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe eja vajze eja ti
  me tha jo nuk vij se pastaj me *1n ti
   
 14. shkodranlover

  shkodranlover Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  /pf/images/graemlins/lol.gif

  E madhe fare dhe e sinqerte...
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i the mire keto fjalet Hummer, por mos i kopjo

  yjet e pa njohur/ vajzat e mabre (meshkuj enjoyyyyyyy /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 16. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  i thashe qe sikom fjalet e mia i kam kopiuar
  me tha qe e shoh se je shum i hutuar
   
 17. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thashe se bera vetem nje sqarim
  e me thua jo po keshtu e jopo ashtu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thash se cfare i thashe
  mos me thaj se cduhet te them
   
 19. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them cool man
  mos me thuj qe u nevrikose
   
 20. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them se te pelqej
  do thuash cfare tani /pf/images/graemlins/grin.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe