i THASH .. e me THA ..

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga StepbyAlbania, 7 Jan 2005.

 1. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Te thashe: ty te duaaaaaaaa...

  Me the: ti s'je per muaaaaaaa
   
 2. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  ktu qenka bo tollovi, qenka perzi krejt puna
  Insalata di Macedonia, si i thon shqip mer,
  ''sallat me fruta'' /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/eek.gif
   
 3. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them jepi gaz
  me thua avash avash
   
 4. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thash i dhash i dhash
  ti me the qe tu degjua avash avash
   
 5. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thash mos bertit
  me the smundem me u permbajt /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 6. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  Te thashe qe te paskan lene veshet

  Me the gjithashtu dhe syte
   
 7. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them si mund te permbahem me nje femer si ty siper meje
  me the ke pas na nji me te bukur se un

  te thash ti je njera nga me te bukurat qekam pasur
  me the te dua (padashur)
   
 8. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thashe po floket ku i ke?

  me the eehhh qoslliku...
   
 9. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thash se te urrej
  me the un de dua gjithmon e me shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thash per ty do bej gjithcka
  me the si pershembull
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thashe dua nje prove te vertete dashurie
  me the po ta dhashe atehere do jesh pergjithmon e imja
   
 12. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  po te them Hummer ik se te ngeci ne dere /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ça do besh?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te thash ja ku e ke proven
  tani me thuaj fjalen tende

  [​IMG]
   
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: i THASH .. e me THA ..

  I thashe prape te dua ty dhe makinat dua

  me tha sapo te kam shpu gomat qepare
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them ik futi nje te qethme se je bo ibret zotit /pf/images/graemlins/laugh.gif
  me thua ....???
   
 16. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them shife dhuraten pastaj
  hajde dhe me thuaj cafre te duash
   
 17. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  m'the.......t'thash

  ma pe.......ta pash
   
 18. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  me falni te nderuara... se klikova gabimisht.
   
 19. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: i THASH .. e me THA ..

  hahahhaha te them qe me bere me qesh
  me thua i kam fut nje linje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: i THASH .. e me THA ..

  te them qe kjo eshte nje nga afetsite e mia te bej per te qeshur ata qe kam prane
  me thua po un dua te qaj
   

Shpërndajeni këtë faqe