Imazh ne nenshkrim qe tregon aktivitetin tuaj ne forum

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Hank, 14 Jan 2011.

 1. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Nese shikoni poshte shkrimeve te mia ne forum, kam gjetur nje menyre per te treguar sa postime, sa pelqime dhe trofenj kam ne forum.

  Nese doni dhe ju te vendosni dicka te tille
  merrni kodin me poshte: Ndryshoni id qe te perkoje me IDne e emrit tuaj (e shihni ne fund te emrit kur vendosni mouse mbi foton tuaj ne ndonje shkrim eshte dicka si .0000) dhe vendoseni si imazh ne fund te emrit. Po deshet mund t'u ndihmoj dhe une per me shume.
  Tregon realisht sa postime keni ne cdo cast :) dhe une po shkoj tek 300 postime
  Code:
  [URL]http://xenmod.com/signature?site=forumi.shqiperia.com&id=[/URL]8328&colour=white&font=222222&show=name;posts;likes;trophies
   
  MegiB likes this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  si mund ta bejme kete?
   
 3. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Code:
  [URL]http://xenmod.com/signature?site=forumi.shqiperia.com&id=[/URL]7882&colour=white&font=222222&show=name;posts;likes;trophies
  Kete rrjeshtin me siper, vere si IMAZH tek Nenshkrimi
   
 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Duhet ta vendosesh si imazh Anasarande. Kliko tek ikona PEME qe del ketu dhe aty vendos kodin!
   

Shpërndajeni këtë faqe