Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Oltion Rrumbullaku, 3 May 2006.

 1. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Artistja thith droge perpara kameras amatore. Kokaina tani moda e fundit e VIP-ave

  Ora 07:30-"Me ben te ndjehem me sexy! Me ben te ndjehem me e guximshme”. Nje xhirim amator disa minutesh jep nje pergjigje te pagabueshme. Kokaina ka tregun dhe perdoruesit e saj shqiptare. Filmimi surprize qe Gazeta Shqiptare ka ne dispozicion, eshte bere ne ambientet e brendshme te nje apartamenti luksoz ne Tirane dhe personazhi kryesor I saj eshte nje yll I ekranit shqiptar. Artistja brilante, idhull I adoleshenteve shqiptare, eshte xhiruar teksa thithte me hunde kokaine te paster. Dhe “sexy dhe e guximshme”, jane fjalet e saj teksa merrte droge. Dhe e bente si nje dicka normale, qe standarti i larte i jeteses se saj ja lejonte.
  Filmimi,
   
  Al-Punk likes this.
 2. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Artistja e para nuk ka qene dhe as eshte brilante, per me teper idhull i adoleshenteve. Qe te thithesh droge duke qene perdorues i saj nenkupton edhe ta besh kete si dicka normale. S'kuptoj c'ka per kaq zhurme dhe skandal ketu pervec faktit qe veprime personale e intime te publikohen keshtu kot, per teka banale pseudogazetareske dhe fitim nga shitja e gazetes dhe mbi te gjitha nga zhvatja e ndonje shume te majme nga kush nuk eshte i apo e interesuar te diskriminohet publikisht.
   
 3. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Gishteze, ky, eshte lajm. Ne mund ta dinim qe Inisit perdorte dhe hunden, por tani e pame, dhe ka icik ndryshim
   
 4. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Po pastaj?
   
 5. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Ska ceshtje civile fare. Edhe ne Angli ka patur skandale te tilla, dhe modelja ka perfunduar ne qendra rehabilitimi. Video kishte shume dite qe qarkullonte, sic ka pas edhe ne raste te tjera, por icik droge aty e shtoi kersherine e popullit...
  UNE JAM POPULL
   
 6. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Thua te jete publikuar nga dashamiresia per ti gjetur ndonje qender rehabilitimi Inisit? O popull, cila eshte tema?
   
 7. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Edituar
   
 8. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Dhe tashme, jo vetem ne bluetooth
   
 9. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Po e shkarkoj, ja ta shofim njehere.
   
 10. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Nga sa duket Inisi spaska nevoje fare per rehabilitim. Biles, shkoka dhe ne palester
   
 11. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Je femër ti gështenjëza prandaj flet kshu. Ajo ka qen idhull i adoleshentëve dhe jo adoleshenteve /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Gysi

  Gysi Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Shume e drejte Geshtenjze, Gazeta Shqiptare nuk eshte fare gazete. Eshte thjesht nje trakt, nje shpallje per kroniken e zeze dhe nje megafon per te fryre e per te krijuar skupe te kota.
  Eshte gazete qe jo vetem nuk ka as edhe nje minimun profesionalizmi dhe etike.
  Fundja kujt i plasi nese pi droge Inis Gjoni.

  Per me teper, ta quash Inis Gjonin artiste brilante, eshte ti fusesh nji "vize" edhe artit.
   
 13. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Bravo Gazeta Shqiptare...
  Dicka qe qarkullonte prej disa ditesh, me ne fund u botua.
  Ne nje rast tjeter Paloma (Rudina Mneri) ka shtyp per vdekje njerin me makine, te gjithe gazetaret e dinin, dhe asnje nuk e botoi...
   
 14. Gysi

  Gysi Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Sepse nuk ia mban me u gerric me Top Channel-in.
  Top Chanel eshte bere sot bajraktari i opinionit publik ne Shqiperi dhe nuk ia mban kujt te cenoje ate. Madje ve dhe gjoba ndaj te tjereve. Ndersa per Inisin nuk i plas kujt ne kete drejtim.
  Ky eshte realiteti i mediave ne Shqiperi.
   
 15. harap

  harap Guest

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Sa video e bukur ishte.Nuk ishte gje Inisi jo. lol
   
 16. Hey Joe

  Hey Joe Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Videoja ishte teper sekesi , ishte e mpime fare vajza , por per mendimin tim ai labi do ishte mire ta kishte kalu vizen edhe nga buzet e zogut se do ishte eksitu fort fare !!!!!!

  Te tjerat jane te gjitha k.arlliqe !

  Populli ti bjere me dore duke pa videon , ndersa per femrat
  te mesojne , se po su bone cike k.urva s kane per te bo hajer .
  Ky ka qene lajmi me i modh nga atdheu per keto 9 muj te 4 korrikut .

  Keep it up !!!!!!!
   
 17. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Lajm nuk eshte se Kokaine bejne miljona njerez perdite. Kot nuk eshte kaq droge e njohur. Pastaj ai eshte efekti normal i kokaines, ajo te verteten ka thene.
   
 18. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Shyqyr qe kemi njoni tjetrin edhe i bajme share gjanave, se 5.2 Mb s'kishte burre none me e marr nga celulari
   
 19. Fioralbina

  Fioralbina Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Sintetiku,
  kush o kjo Inisi gjoni??
  se kam nigju noj her un /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 20. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Inis Gjoni, Droge dhe Nudo ne Bluetooth

  Eshte nje malliste, qaferruar...
  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe